Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

29

Niedaleko Warszawy bo w Radzyminie w CM Panorama jest dobra poradnia rehabilitacyjna i tam polecam się udać. Neurologiczna, pourazowa w zależności od przypadku takie zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Z moją mamą tam jeździłam i szybko poprawę zauważyliśmy, miała częściowy niedowład i się za pomocą ćwiczeń i zabiegów wszystko cofnęło.

28

fgfg napisał/a:

Czy ktoś z was był na rehabilitacji tutaj: rehapro. com. pl


To gabinet w Krakowie? Chodziłam do nich na terapię manualną kilka miesięcy temu z bólami kręgosłupa. Chętnie odpowiem na twoje pytania.

27

Witaj kochana, mam nadzieję, że dasz sobie radę. Jesli wizyta u lekarza byłaby odkładana na dalszy termin, a Ty chciałabyś się dowiedzieć czegoś bardzo istotnego od specjalisty, to polecam Ci stronę lekarzpomaga.pl gdzie lekarze w ciągu kilku godzin odpowiedzą na zadane przez Ciebie pytanie. Możesz zajrzeć na chwilkę przy odrobinie wolnego czasu, ale oczywiście do niczego Cię nie namawiam.

26

Czy ktoś z was był na rehabilitacji tutaj: rehapro. com. pl

25

To dla mnie bardzo dobra wiadomość, bo osoba z mojej rodziny jest unieruchomiona, ma problemy z poruszaniem się, więc nie mogłaby dojeżdżać codziennie na rehabilitację. Pobyt na miejscu to super opcja!

24

bfgfd napisał/a:
marzena333333 napisał/a:

Mój brat miał rehabilitację po wypadku w Constance Care. To najlepsza placówka w Polsce jeśli chodzi o taki powrót do zdrowia. Wcześniej brat jeździł po różnych klinikach....

Czy w CC mają ofertę z pobytem stałym dla pacjenta?

Tak, mają w Kierszku ośrodek z pokojami dla osób, które chcą przeprowadzić na miejscu wielotygodniową rehabilitację, np. po wypadku samochodowym, z problemami kręgosłupa, osoby na wózku inwalidzkim.

23

W Centrum Medycznym Świętego Franciszka byłem 3 razy. Żadna z tych wizyt nie jest przeze mnie negatywnie wspominana. Przede wszystkim podobała mi się cisza i porządek . Obsługa była dla mnie bardzo życzliwa i pomocna. Nie wiem skąd sie biorą niektóre opinie. W porównaniu do niektórych placówek to jest naprawdę nieźle.

22

Cenię sobie spokój, porządek i profesjonalizm. Z tych właśnie powodów to CMSF jest moją ulubioną placówką medyczną.

21

Dobry miejscem dla osób starszych jest Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Polecam z własnego doświadczenia..Jako osoba starsza lubię spokój i pewność że wszystko jest w porządku.

20

Córka znalazła mi placówkę Centrum Medyczne Świętego Franiszka..Miałam kilka ważnych badań do wykonania. Pojechałyśmy i już na wstępie mogę pochwalić placówkę. Bardzo ładnie , przyjaźnie i schludnie wyglądająca. Personel wydawał się bardzo pomocny i życzliwy. Na każde pytanie otrzymałam rzetelną odpowiedź. Badania wykonane, wyniki otrzymałam szybko..Jeżeli w przyszłości będę miała więcej badań do wykonania wiem już do kogo się zgłosić by przebiegły one w pozytywnej atmosferze.

19

moją mamę wysłałam na rehabilitację do Rehaexpert - i szczerze mówiąc to było doskonałe rozwiązanie! bardzo ładnie ją prowadzą, dużo ćwiczy, widać postępy. jestem bardzo zadowolona że to tak dobrze idzie!

18

marzena333333 napisał/a:

Mój brat miał rehabilitację po wypadku w Constance Care. To najlepsza placówka w Polsce jeśli chodzi o taki powrót do zdrowia. Wcześniej brat jeździł po różnych klinikach....

Czy w CC mają ofertę z pobytem stałym dla pacjenta?

17

CMSF - Ja tam polecam. Wiele różnych opinii w internecie. Gdybym bazowała tylko na nich to pewnie nie poszłabym tam. Bardzo pozytwnie się zaskoczyłam podczas pierwszej wizyty. Nie wiem kto pisał wszystkie te nagatywne komentarze. Z moich obserwacji mogę powiedzieć tylko tyle - nic co przeczytałam w internecie w związku z tą placówką nie pokrywało się z prawdą. Pozdrawiam

16

Może Centrum Medyczne Św. Franciszka? Badam się u nich regularnie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

15

Swego czasu zajmowało się mną Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Po skończonym leczeniu natknąłem się na kilka negatywnych opinii w internecie. Bardzo mnie to zdziwiło gdyż żadna nieprzyjemna sytuacja w trakcie kuracji mnie nie spotkała. Na podstawie WŁASNYCH doświadczeń mogę polecić tę placówkę. Mój kolega po fachu również korzystał z ich opieki medycznej i nigdy na nic mi się nie skarżył. Mało tego - to on mi ich polecił . Pozdrawiam


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci