Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

17

CMSF - Ja tam polecam. Wiele różnych opinii w internecie. Gdybym bazowała tylko na nich to pewnie nie poszłabym tam. Bardzo pozytwnie się zaskoczyłam podczas pierwszej wizyty. Nie wiem kto pisał wszystkie te nagatywne komentarze. Z moich obserwacji mogę powiedzieć tylko tyle - nic co przeczytałam w internecie w związku z tą placówką nie pokrywało się z prawdą. Pozdrawiam

16

Może Centrum Medyczne Św. Franciszka? Badam się u nich regularnie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

15

Swego czasu zajmowało się mną Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Po skończonym leczeniu natknąłem się na kilka negatywnych opinii w internecie. Bardzo mnie to zdziwiło gdyż żadna nieprzyjemna sytuacja w trakcie kuracji mnie nie spotkała. Na podstawie WŁASNYCH doświadczeń mogę polecić tę placówkę. Mój kolega po fachu również korzystał z ich opieki medycznej i nigdy na nic mi się nie skarżył. Mało tego - to on mi ich polecił . Pozdrawiam

14

Ja polecam Centrum Medyczne Świętego Franciszka..bardzo mi pomogli. Od razu czułam że potrafią zająć się pacjentem.

13

Moja sąsiadka po udarze to chodziła do gabinetu tutaj rehabilitacje org, bo nie chciała jechać daleko od domu, żeby gdzieś też nocować  wogóle. Poza tym mówiła, że w porównaniu z pobytem gdzieś w ośrodku to tu wyszły jej grosze za rehabilitację całą.

12

Mnie bardzo pomogly w rehabilitacji stawu biodrowego sesje w kapsule floatingowej w Jura floating w Częstochowie. Fajnie rozluznia i odpreza cialo i umysl

11

Wspomagająco stosować można olejki CBD, gdyż wg. badań naukowców z Uniwersytetu Fudan w Chinach, kannabidiol zapobiega wtórnym uszkodzeniom mózgu oraz ma leczniczy wpływ na już istniejące szkody. Cząsteczka CBD wykazała duży potencjał jako środek neuroprotekcyjny, w leczeniu zaburzeń neurodegeneracyjnych.

konopieizdrowie.pl

10

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za wszystkie opinie o Centrum Medycznym Św. Franciszka. Jednak bardzo prosimy o niełączenie nas z innymi placówkami medycznymi i ich praktykami. Centrum Medyczne Św. Franciszka nie jest związane z wymienioną powyżej firmą, a wygłaszanie nieprawdziwych opinii może skutkować konsekwencjami prawnymi.

Centrum Medyczne Św. Franciszka ma na celu przede wszystkim dobro swoich podopiecznych. Staramy się, by każdy pacjent mógł szybko trafić do specjalisty i rozpocząć leczenie.  Umożliwiamy również dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, które pozwalają pacjentom szybciej wrócić do zdrowia. Mamy zadowolonych pacjentów i to jest najlepsza motywacja do działania.

Z poważaniem,
Zespół CMSF opinie

9

Na pewno nie to niby centrum opinie centrum medyczne św. Franciszka. przecież to Ci sami ludzie od Natural medical opinie.
wypowiada sie ta sama osoba Marcin Rojek w artykułach. coś nie tak. Uwaga interwencja o nich trąbiła i główne wydanie wiadomości oszukani pracownicy kontrahenci oraz niestety pacjenci

8

A może byś nie wysłała mamy na taki turnus rehabilitacyjny na dwa tygodnie do Zakopanego. Z tego co o nich czytałam na https://wojnar.pl/zabiegi-rehabilitacyjne/  mają oni bardzo bogatą ofertę zabiegów. Do tego też twoja mama nie będzie czuła presji jaką wy mimowolnie na nią naciskacie. Czasem zmiana otoczenia pomaga szybciej wrócić do zdrowia. Znam nie jedną osobę po udarze, która normalnie funkcjonuje i gdyby nie to, że wiedziałam iż one są po udarze to raczej bym tego nie zauważyła.

7

Myślę, że najlepszą opcją byłaby taka rehabilitacja domowa. Takie usługi na terenie Warszawy świadczy Medikar Home Care. Mają też w swojej ofercie domowe wizyty pielęgniarek, lekarza itd. Myślę, że warto zapoznać się dokładniej z ich ofertą.

6

Mój brat miał rehabilitację po wypadku w Constance Care. To najlepsza placówka w Polsce jeśli chodzi o taki powrót do zdrowia. Wcześniej brat jeździł po różnych klinikach....

5

fvsdf napisał/a:

A prywatnie?

Jedną z lepszych klinik rehabilitacyjnych jest Constance Care pod Warszawą. Może warto u nich zasięgnąć informacji? Mają naprawdę nowoczesny sprzęt w porównaniu z innymi placówkami.

4

Jest nowo otwarte Centrum Medyczne Św. Franciszka, tam miałam rehabilitację niedawno i naprawdę szybko postawili mnie na nogi, koniecznie tam spróbuj - Aleje Jerozolimskie 125/127 piętro 5

3

A prywatnie?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci