Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

25

To dla mnie bardzo dobra wiadomość, bo osoba z mojej rodziny jest unieruchomiona, ma problemy z poruszaniem się, więc nie mogłaby dojeżdżać codziennie na rehabilitację. Pobyt na miejscu to super opcja!

24

bfgfd napisał/a:
marzena333333 napisał/a:

Mój brat miał rehabilitację po wypadku w Constance Care. To najlepsza placówka w Polsce jeśli chodzi o taki powrót do zdrowia. Wcześniej brat jeździł po różnych klinikach....

Czy w CC mają ofertę z pobytem stałym dla pacjenta?

Tak, mają w Kierszku ośrodek z pokojami dla osób, które chcą przeprowadzić na miejscu wielotygodniową rehabilitację, np. po wypadku samochodowym, z problemami kręgosłupa, osoby na wózku inwalidzkim.

23

W Centrum Medycznym Świętego Franciszka byłem 3 razy. Żadna z tych wizyt nie jest przeze mnie negatywnie wspominana. Przede wszystkim podobała mi się cisza i porządek . Obsługa była dla mnie bardzo życzliwa i pomocna. Nie wiem skąd sie biorą niektóre opinie. W porównaniu do niektórych placówek to jest naprawdę nieźle.

22

Cenię sobie spokój, porządek i profesjonalizm. Z tych właśnie powodów to CMSF jest moją ulubioną placówką medyczną.

21

Dobry miejscem dla osób starszych jest Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Polecam z własnego doświadczenia..Jako osoba starsza lubię spokój i pewność że wszystko jest w porządku.

20

Córka znalazła mi placówkę Centrum Medyczne Świętego Franiszka..Miałam kilka ważnych badań do wykonania. Pojechałyśmy i już na wstępie mogę pochwalić placówkę. Bardzo ładnie , przyjaźnie i schludnie wyglądająca. Personel wydawał się bardzo pomocny i życzliwy. Na każde pytanie otrzymałam rzetelną odpowiedź. Badania wykonane, wyniki otrzymałam szybko..Jeżeli w przyszłości będę miała więcej badań do wykonania wiem już do kogo się zgłosić by przebiegły one w pozytywnej atmosferze.

19

moją mamę wysłałam na rehabilitację do Rehaexpert - i szczerze mówiąc to było doskonałe rozwiązanie! bardzo ładnie ją prowadzą, dużo ćwiczy, widać postępy. jestem bardzo zadowolona że to tak dobrze idzie!

18

marzena333333 napisał/a:

Mój brat miał rehabilitację po wypadku w Constance Care. To najlepsza placówka w Polsce jeśli chodzi o taki powrót do zdrowia. Wcześniej brat jeździł po różnych klinikach....

Czy w CC mają ofertę z pobytem stałym dla pacjenta?

17

CMSF - Ja tam polecam. Wiele różnych opinii w internecie. Gdybym bazowała tylko na nich to pewnie nie poszłabym tam. Bardzo pozytwnie się zaskoczyłam podczas pierwszej wizyty. Nie wiem kto pisał wszystkie te nagatywne komentarze. Z moich obserwacji mogę powiedzieć tylko tyle - nic co przeczytałam w internecie w związku z tą placówką nie pokrywało się z prawdą. Pozdrawiam

16

Może Centrum Medyczne Św. Franciszka? Badam się u nich regularnie i złego słowa powiedzieć nie mogę.

15

Swego czasu zajmowało się mną Centrum Medyczne Świętego Franciszka. Po skończonym leczeniu natknąłem się na kilka negatywnych opinii w internecie. Bardzo mnie to zdziwiło gdyż żadna nieprzyjemna sytuacja w trakcie kuracji mnie nie spotkała. Na podstawie WŁASNYCH doświadczeń mogę polecić tę placówkę. Mój kolega po fachu również korzystał z ich opieki medycznej i nigdy na nic mi się nie skarżył. Mało tego - to on mi ich polecił . Pozdrawiam

14

Ja polecam Centrum Medyczne Świętego Franciszka..bardzo mi pomogli. Od razu czułam że potrafią zająć się pacjentem.

13

Moja sąsiadka po udarze to chodziła do gabinetu tutaj rehabilitacje org, bo nie chciała jechać daleko od domu, żeby gdzieś też nocować  wogóle. Poza tym mówiła, że w porównaniu z pobytem gdzieś w ośrodku to tu wyszły jej grosze za rehabilitację całą.

12

Mnie bardzo pomogly w rehabilitacji stawu biodrowego sesje w kapsule floatingowej w Jura floating w Częstochowie. Fajnie rozluznia i odpreza cialo i umysl

11

Wspomagająco stosować można olejki CBD, gdyż wg. badań naukowców z Uniwersytetu Fudan w Chinach, kannabidiol zapobiega wtórnym uszkodzeniom mózgu oraz ma leczniczy wpływ na już istniejące szkody. Cząsteczka CBD wykazała duży potencjał jako środek neuroprotekcyjny, w leczeniu zaburzeń neurodegeneracyjnych.

konopieizdrowie.pl


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci