Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Dzięki za opinię smile Bo to czy mamy dobre wyniki to nie kwestia jedzenia lub niejedzenia mięsa, tylko dbania o to, żeby przyjmować niezbędne do życia składniki w odpowiednich proporcjach. Mięso można zastąpić smile A suplementacja w ciąży jest dla weganki dobrą pomocą smile

6

Ja również nie jadam mięsa, a dodatkowo biore Pregna Plus, żeby uzupełnić żelazo między innymi. Wszystko przebiega ok, ginekolog nie ma zastrzeżeń.

5

Dzięki! Oczywiście przede wszystkim chcę dostarczać witaminy i minerały z dietą, ale wiem, że suplement jest bardzo ważny. Tak sobie wygooglowałam Twój i widzę, że to wszystko jest w jednej tabletce. To dla mnie ważne. Pozdrawiam!

4

Zapomniałam o tym napisać wink Ja przez cały czas ciąży (przed i po też) brałam mama dha premium. Przed, bo przygotowujesz organizm na dziecko, więc potrzebujesz kwasu foliowego, w trakcie dobrze brać jeszcze magnez i jod, a po urodzeniu dziecka też dobrze wesprzeć organizm w produkcji mleka.

3

No właśnie, też jestem tego zdania smile Ja też nie pozbawię dziecka mięsa czy jajek, kiedy już będzie mogło je jeść, tylko postaram się kupować wszystkie produkty ze sprawdzonych źródeł, a jeśli mój potomek wink uzna, że chce nie jeść mięsa, to tylko się ucieszę. A co z tymi suplementami, polecisz coś?

2

Hej smile Ja weganką, ani wegetarianką nie jestem, ale moja siostra tak. I też w ciąży każdy jej suszył głowę, że bez jedzenia mięsa urodzi się jej chore dziecko. A Lidka ma już dwa lata i pięknie rośnie. Fajne jest to, że moja znajoma nie odmawia dziecku mięsa.

1

Cześć! Jestem weganką i postanowiłam starać się o dziecko. Już słyszę, że jednak powinnam jeść mięso, ale przecież bez starania się o dziecko i bez dziecka w brzuchu, nie jem mięsa od 5 lat, badam się regularnie i wszystkie wyniki mam w normie, a czuję się perfekcyjnie. Ale pytanie brzmi, niedługo wybieram się do ginekologa po jakieś wskazówki na start wink Robię przegląd suplementów diety. Co brałyście?


Powered by : Punbb