Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Ja miałam kiedyś alergię w jednym miejscu pracy, ale nie mam pojęcia czy to było przez klimatyzację czy środki do czyszczenia. Jak zmieniłam pracę to alergia ustała. A masz ją od początku pracy tam czy po jakimś czasie dopiero się pojawiła?

6

ja sie boje alergii hmm

Szafy metalowe dla pracowników

5

A masz klimatyzację w pracy? Jeśli tak, to możliwe, że masz alergię na grzyby i bakterie zalegające w klimatyzacji, która nie jest znowu tak często czyszczona. Jeśli nie, to albo to wina kurzu (w pracy też o niego nietrudno), jakieś roztocza, pyłki roślin zza okien albo właśnie środki do sprzątania.

4

Mogą to być środki czyszczące lub klimatyzacja. Ja jak zmieniłam miejsce pracy to przeszły mi takie dolegliwości właśnie

3

A gdzie pracujesz? Może jakas substancja której używasz. Oczy nieraz bolą od komputera ale pieczenie rąk to coś innego, może faktycznie środki czyszczące. Dowiedz sie czy jest opcja żeby zmienili je na jakies hipoalergiczne.

2

najpewniej środki którymi sprzątają w firmie Cię uczulają, tym bardziej jak mówisz że na rękach wysypka, u nas tak było i jakiś czas sami kupowaliśmy firmie która sprzątała środki takie antyalergiczne, ale potem uznaliśmy, że to jednak mocno uciążliwe, przenieśliśmy się do dc premium, które samo pracuje na takich środkach i problemy alergiczne się skończyły, więc warto to zasugerować szefowi

1

czy może być tak, że alergia pojawia się tylko w pracy? mam bardzo duże pieczenie oczu, do tego czasem szczególnie na dłoniach pojawia się wysypka ale na przykład w weekendy taki problem mi nie dokucza, co może być powodem?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci