Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

15

14

13

W sprzęt medyczny czy rehabilitacyjny można się zaopatrzyć w Strefa Zdrowia. Mają duży wybór i wszystko najwyższej jakości. Cenowo bardzo przystępni.

12

Szeroki wybór jest na Med-elektronik.pl Sprzęt używany, w 100 sprawny, spełniający wszelkie normy.

11

Z tego co kojarzę to największy wybór mają w medicallsklep.pl . Kupowałam od nich ortezę i temblak. Cenowo - bardzo w porządku , a wybór duży.

10

Moja koleżanka pracuje w szpitalu i z tego co mówiła to sporo produktów zamawiają od firmy blmedica.pl . Bardzo chwaliła ich produkty pod względem jakości. Może warto się zainteresować?

9

Polecam markę Sanity i ich sklep online na sanity.pl. Fajnie prowadzona strona, dużo konkretów odnośnie produktów, szczegółowych parametrów technicznych....czego brakuje mi często na stronach innych marek.

8

Zależy jakiego typu sprzęt, inhalator kupilam w bardzo dobrej cenie na doz.pl, w porównaniu z inną apteką to róznica prawie 30 zł, dla ,mnie to jednak spora oszczędność

7

6

Patrzyliście na ofertę firmy na inmed.pl ?? Powadzą sprzedaż i montaż wyrobów medycznych, zawsze stawiają na najwyższą jakość oraz innowacje. Wielokrotnie już mi udowodnili, że są najlepsi. Warto mieć ich na oku w razie potrzeby. smile

5

Na oterapia.pl można zakupić nowe kondensatory tlenu. Teoretycznie taki sprzęt można wypożyczać, ale niestety miejsca gdzie jest taka możliwość mają bardzo mało sprzętu i czas oczekiwania jest spory. Sama się o tym przekonałam kiedy moja mama zachorowała na raka płuc. Niestety czas oczekiwania był długi a mama tlenu potrzebowała od razu. No i kosztowo takie wypożyczenie wcale nie wychodzi taniej niż zakup własnego sprzętu często.

4

Ja dorzucę od siebie sklep Yeson.eu/pl w którym można dostać autoklawy, zgrzewarki, destylarki i myjki ultradźwiękowe.

3

Zobacz ofertę sklepu riester.pl. Posiada na wyposażenie wiele artykułów medycznych do gabinetów lekarskich.

2

Ja polecam Medical Depot, bardzo duży wybór artykułów medycznych.

1

poszukuje sprzetu medycznego, na razie wpadł mi sklep online aurisclinic - znacie go może? wygląda że jest spoko, ale nie zamawiałam tam jeszcze nic więc szukam opini


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci