Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

14

Osobiście mam bardzo dobre doświadczenia ze sklepem MediPlus. Oferuje sporo sprzętu, który może przydać się przede wszystkim osobom starszym, ale też takim, które wymagają rehabilitacji lub cierpią na jakieś choroby. W razie potrzeby możecie wejść sobie na https://mediplus.pl/ i zobaczyć co dokładnie mają, ewentualnie coś zamówić.

13

W sprzęt medyczny czy rehabilitacyjny można się zaopatrzyć w Strefa Zdrowia. Mają duży wybór i wszystko najwyższej jakości. Cenowo bardzo przystępni.

12

Szeroki wybór jest na Med-elektronik.pl Sprzęt używany, w 100 sprawny, spełniający wszelkie normy.

11

Z tego co kojarzę to największy wybór mają w medicallsklep.pl . Kupowałam od nich ortezę i temblak. Cenowo - bardzo w porządku , a wybór duży.

10

Moja koleżanka pracuje w szpitalu i z tego co mówiła to sporo produktów zamawiają od firmy blmedica.pl . Bardzo chwaliła ich produkty pod względem jakości. Może warto się zainteresować?

9

Polecam markę Sanity i ich sklep online na sanity.pl. Fajnie prowadzona strona, dużo konkretów odnośnie produktów, szczegółowych parametrów technicznych....czego brakuje mi często na stronach innych marek.

8

Zależy jakiego typu sprzęt, inhalator kupilam w bardzo dobrej cenie na doz.pl, w porównaniu z inną apteką to róznica prawie 30 zł, dla ,mnie to jednak spora oszczędność

7

Annnia81 napisał/a:

Patrzyliście na ofertę firmy na inmed.pl ?? Powadzą sprzedaż i montaż wyrobów medycznych, zawsze stawiają na najwyższą jakość oraz innowacje. Wielokrotnie już mi udowodnili, że są najlepsi. Warto mieć ich na oku w razie potrzeby. smile

Muszę sprawdzić.

6

Patrzyliście na ofertę firmy na inmed.pl ?? Powadzą sprzedaż i montaż wyrobów medycznych, zawsze stawiają na najwyższą jakość oraz innowacje. Wielokrotnie już mi udowodnili, że są najlepsi. Warto mieć ich na oku w razie potrzeby. smile

5

Na oterapia.pl można zakupić nowe kondensatory tlenu. Teoretycznie taki sprzęt można wypożyczać, ale niestety miejsca gdzie jest taka możliwość mają bardzo mało sprzętu i czas oczekiwania jest spory. Sama się o tym przekonałam kiedy moja mama zachorowała na raka płuc. Niestety czas oczekiwania był długi a mama tlenu potrzebowała od razu. No i kosztowo takie wypożyczenie wcale nie wychodzi taniej niż zakup własnego sprzętu często.

4

Ja dorzucę od siebie sklep Yeson.eu/pl w którym można dostać autoklawy, zgrzewarki, destylarki i myjki ultradźwiękowe.

3

Zobacz ofertę sklepu riester.pl. Posiada na wyposażenie wiele artykułów medycznych do gabinetów lekarskich.

2

Ja polecam Medical Depot, bardzo duży wybór artykułów medycznych.

1

poszukuje sprzetu medycznego, na razie wpadł mi sklep online aurisclinic - znacie go może? wygląda że jest spoko, ale nie zamawiałam tam jeszcze nic więc szukam opini


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci