Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

A dobre są, mają masę ziół, lubię je bo lubię naturalne kosmetyki. Jest jeszcze sporo innych firm, ale teraz nie pamietam, na pewno Babuszka Agafia.

3

a o kosmetykach ze śluzem ślimaka słyszałyście? firma benton czy jakoś tak, sporo filmików na youtube dziewczyny nagrywają z tymi kosmetykami i bardzo chwalą jego działanie nawilżające i regenerujące

2

o rosyjskich nie słyszałam, czy możesz powiedzieć coś więcej? słyszałam za to o koreańskich whamisa? czy jakoś tak, przymierzam się właśnie do zakupu kilku na próbę bo lubię testować nowości kosmetyczne a podobno rewelacyjnie regenerują skórę-co zimą jest wręcz wskazane

1

Korzystałyście kiedyś z tych kosmetyków z Rosji? Wiele blogerek je poleca. Podobno czarna maska arganowa z Planeta Organica jest rewelacyjna. I co ciekawe obecnie jest dostępna tylko w drogerii ZieloneWarkocze.pl, z tego co widzę na Ceneo. Czy faktycznie ona jest taka dobra, że tak znika ze sklepów?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci