Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

10

Być może to lekka kontuzja, jeżeli ból nie zniknie po paru dniach, to polecałabym pójść do lekarza i tego nie ignorować.

9

Na takie urazy świetny jest No dol Traumgel - wyłącznie naturalne składniki, super skuteczny i do tego efekt chłodzenia!

8

Super! Wielkie dzięki za ciekawe porady. Myślę, że bez wątpienia mi się one przydadzą wink

7

SŁYSZELIŚCIE JUZ O PALLADIN  REGENERATION  Z MOLECULAR PROJECT JEST TO POTRENINGÓWKA ZAWIERA DUZO  GLUKOZAMINY SUPER PO TERNINGU ODŻYWIA MIĘŚNIE PO TRENINGU PO ZASTOSOWANIU TEGO ŚRODKA SZYBCIEJ MOŻESZ ZACZĄĆ NASTĘPNY TRENING

6

Niestety trening bez rozgrzewki to jeden z najczęściej popełnianych błędów. Sama czasami przez głupi pośpiech nabawiłam się nieprzyjemnego urazu.

5

Z takim bólem poszlabym od razu do fizjoterapeuty. Już chyba mam taki nawyk wyrobiony, że jak mam kontuzję, bolą mnie plecy, bo są spięte albo boli mnie kolano, to idę do Rehapro, bo tam mnie szybko naprawią.

4

Z takim podobnym problemem byłam u lekarza najpierw, ale odesłał mnie do fizjoterapeuty. Oczywiście najpierw musi przejść ból i stan zapalny, a później można zacząć coś myśleć. Fizjoterapia obecnie jest bardzo skuteczna przy wielu problemach, więc warto się na niej skupić. Polecam Ci placówkę Multimedu (https://multimed.pl/uslugi/rehabilitacja/), gdzie bardzo szybko zostałam zapisana na potrzebne zabiegi.

3

Cześć. Zwracam się do Was z pewną kwestią. Czy znacie może jakieś naprawdę dobre oraz sprawdzone sposoby na wyleczenie skręcenia domowymi sposobami? Ja się właśnie naprawdę bardzo poważnie nad tym zastanawiam. Nie jest to nic poważnego, więc nie ma za bardzo po co jechać do lekarza, ale może dalibyście radę coś od siebie polecić? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej czy na przykład te porady byłyby warte uwagi https://www.trener.pl/trening/jak-wylec … sposobami/ Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie smile

2

Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się te porady smile Dzięki wielkie smile

1

Dzień dobry Wszystkim

Wczoraj do nocy przeglądałem projekty domów, a za dnia bieganie i ogarnianie spraw na mieście. Bez rozgrzewki w międzyczasie byłem na siłce i coś mi strzeliło w łokciu, normalnie nie boli ale przy większym i szybszym ruchu boli, to chyba naciągnięcie bo przy zerwaniu jakiegoś wiązania nic bym nie ruszał nie?

dzięki za odp...


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci