Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

majamajeczka napisał/a:

olejek herbaciany - bardzo polecam na trądzik

Stosowałam, ale chyba za słaby na moje krosty...teraz mam Acnerose i po dwóch tygodniach codziennego stosowania rano i wieczorem jest już jakiś efekt. Tu chyba ważna jest systematyczna pielęgnacja, zobaczymy jakie będą dalsze efekty.

3

olejek herbaciany - bardzo polecam na trądzik

2

Heej, ja też się naczytałam sporo opinii na forach i tak myślę zaryzykuje i sobie zamówiłam zestawik Acnerose na allegro. Ja to jestem w gorącej wodzie kąpana i się troche wkurzyłam, że po tygodniu nie zadziałam, ale smarowałam dalej skoro już kupiłam i właśnie mija 3 tygodnie i kurcze jest poprawa. Także nie zastanawiaj i tylko zamawiaj!

1

Witam, jakie są wg was acnerose opinie? Bo czytam i czytam tak na necie i średnia ocen to 4,7/5, więc musi być ekstra big_smile Ajaja i sporojest hejterów. Jak jest wg was? Moja koleżanka stosuje i poleca. Ja się zastanawiam jeszcze.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci