Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

34

A może lampka wina na rozluznienie przed snem?

33

Tutaj zdecydowanie przyda sie normalna recepta a nie jakies suplementy

32

Sprobuj wizyty u psychologa, albo ci pomoze albo chociaz przepisze cos co powinno cie troche uspokoić.

31

Spróbuj sobie własnie olejków na bazie konopi polecam poszukać czegoś na Konopie i Zdrowie sama bardzo często zamawiam tam olejki naturalne. Są świetne na problemy z migreną, która niestety ale dokucza mi bardzo często.

30

Mi  stres czasami też  zarywa nocki, nie mogę zasnąć przez długi czas a jak zasnę to zaraz się budzę i to jest bardzo męczące. A po nervomixie sen śpię bez problemów. Dlatego nie zastanawiam sie tylko łykam przed spaniem i śpię do rana.

29

A spróbuj sobie olejków na bazie konopi dostępnych w sklepie online konopieizdrowie.pl Olejki tego typu działają dużo lepiej niz tabletki a są w 100% zrobione na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Polecam nie warto się truć chemią.

28

Na stres bardzo dobrze działają ćwiczenia fizyczne, polecam sprawdzać fajne zestawy na runners-world.pl/

27

dobra metoda -  zobacz na youtube - uzdrawiające milczenie- pomoże!

26

U mnie pomaga wysiłek fizyczny oraz zdrowa dieta (nie śmieci) ORAZ filmy komediowe - uwielbiam!

25

na sen polecam melisę i olejki eteryczne zapalane w kominku - np. lawendowe smile

24

na sobie przestestowałam nervomix sen, ogromną ulga było dla mnie przespanie w konu jednej nocy be zbudzenia sie, zawsze przezywam sytuacje z pracy i w nocy zaczynam o tym wszystkim myslec, stresuję się i ze snu nici, nervomix mnie wycisza, czuje się spokojniejsza i szybiej zasypiam

23

Mi osobiście na problemy ze snem pomaga 20 minut typowego relaksu (wyciszenia) , herbata ziołowa i spokojna muzyka. Jeszcze dodatkowo, co może dziwnie zabrzmieć, wiatrak i jego szumienie usypia mnie najbardziej  wink

22

Wydaje mi się,że bardzo dużo tutaj zalezy od osobowości jaką mamy. Jedna osoba będzie denerwowała się szybciej. Druga osoba będzie denerwowała sie o wiele wolniej. Sama należe niestety do choleryków. Mocno się przejmuje, również głupotami. I wiele rzeczy mnie denerwuje.

Jednak wypracowałam sobie pewne umiejętności:
staram się zająć czymś ciekawym
nie przenoszę już problemów z zycia zawodowego na życie osobiste

Jeśli macie skłonności do deprecji polecam rownież poczytać sobie o olejku konopnym: https://www.konopnymarket.pl/Olej-konopny-CBD

21

Sama mam z tym ogromne problemy, zwłaszcza w ostatnich kilku miesiącach moja sytuacja prywatna i zawodowa znacznie się pogorszyły i powoli przestaję sobie ze wszystkim radzić. Nie ma dnia, bym nie wracała do domu bez czegoś, co można by porównać do załamania nerwowego. Chyba w końcu będę się musiała wybrać do psychologa, bo moja kondycja psychiczna jest w opłakanym stanie, a fizyczna też zaczyna podupadać przez to wszystko. Z doświadczenia mogę polecić na problemy ze snem ćwiczenia oddechowe, wyciszanie umysłu, melatoninę, a w najgorszym razie leki typu Validol czy Belergot.

20

Polecam ziołowe leki na uspokojenie


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci