Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

33

Tutaj zdecydowanie przyda sie normalna recepta a nie jakies suplementy

32

Sprobuj wizyty u psychologa, albo ci pomoze albo chociaz przepisze cos co powinno cie troche uspokoić.

31

Spróbuj sobie własnie olejków na bazie konopi polecam poszukać czegoś na Konopie i Zdrowie sama bardzo często zamawiam tam olejki naturalne. Są świetne na problemy z migreną, która niestety ale dokucza mi bardzo często.

30

Mi  stres czasami też  zarywa nocki, nie mogę zasnąć przez długi czas a jak zasnę to zaraz się budzę i to jest bardzo męczące. A po nervomixie sen śpię bez problemów. Dlatego nie zastanawiam sie tylko łykam przed spaniem i śpię do rana.

29

A spróbuj sobie olejków na bazie konopi dostępnych w sklepie online konopieizdrowie.pl Olejki tego typu działają dużo lepiej niz tabletki a są w 100% zrobione na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Polecam nie warto się truć chemią.

28

Na stres bardzo dobrze działają ćwiczenia fizyczne, polecam sprawdzać fajne zestawy na runners-world.pl/

27

dobra metoda -  zobacz na youtube - uzdrawiające milczenie- pomoże!

26

U mnie pomaga wysiłek fizyczny oraz zdrowa dieta (nie śmieci) ORAZ filmy komediowe - uwielbiam!

25

na sen polecam melisę i olejki eteryczne zapalane w kominku - np. lawendowe smile

24

na sobie przestestowałam nervomix sen, ogromną ulga było dla mnie przespanie w konu jednej nocy be zbudzenia sie, zawsze przezywam sytuacje z pracy i w nocy zaczynam o tym wszystkim myslec, stresuję się i ze snu nici, nervomix mnie wycisza, czuje się spokojniejsza i szybiej zasypiam

23

Mi osobiście na problemy ze snem pomaga 20 minut typowego relaksu (wyciszenia) , herbata ziołowa i spokojna muzyka. Jeszcze dodatkowo, co może dziwnie zabrzmieć, wiatrak i jego szumienie usypia mnie najbardziej  wink

22

Wydaje mi się,że bardzo dużo tutaj zalezy od osobowości jaką mamy. Jedna osoba będzie denerwowała się szybciej. Druga osoba będzie denerwowała sie o wiele wolniej. Sama należe niestety do choleryków. Mocno się przejmuje, również głupotami. I wiele rzeczy mnie denerwuje.

Jednak wypracowałam sobie pewne umiejętności:
staram się zająć czymś ciekawym
nie przenoszę już problemów z zycia zawodowego na życie osobiste

Jeśli macie skłonności do deprecji polecam rownież poczytać sobie o olejku konopnym: https://www.konopnymarket.pl/Olej-konopny-CBD

21

Sama mam z tym ogromne problemy, zwłaszcza w ostatnich kilku miesiącach moja sytuacja prywatna i zawodowa znacznie się pogorszyły i powoli przestaję sobie ze wszystkim radzić. Nie ma dnia, bym nie wracała do domu bez czegoś, co można by porównać do załamania nerwowego. Chyba w końcu będę się musiała wybrać do psychologa, bo moja kondycja psychiczna jest w opłakanym stanie, a fizyczna też zaczyna podupadać przez to wszystko. Z doświadczenia mogę polecić na problemy ze snem ćwiczenia oddechowe, wyciszanie umysłu, melatoninę, a w najgorszym razie leki typu Validol czy Belergot.

20

Polecam ziołowe leki na uspokojenie

19

Czasami warto zrobić badania krwi, być może czegoś nam brakuje. Co do problemów ze snem warto nie jeść dużo na noc, kolacja powinna być lekka. Może dobrze trochę poczytać? Mi to pomaga zasnąć wink a jak to nie pomoże to może zielona herbata lub melisa lub inne zioła na uspokojenie nerwów.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci