Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

32

Plastry są wygodne, ale ciągle obawiałam się, że się odklei - dlatego zdecydowałam się po konsultacji z ginekologiem na krążek, konkretnie PolaRing. Póki co jestem bardzo zadowolona.

31

Wiadomo, ze lekarz robi badania i dobiera antykoncepcję, ale wymienić się doświadczeniami chyba można. Ja biorę vibin mini, w sumie zaczęłam dopiero, to moje pierwsze pigułki, ale póki co jest ok.

30

ja biorę tabletki, obydwie metody to metody hormonalne się nie wiem czemu plastry miałby być nieskuteczne - ale tabletki są po prostu wygodniejsze wink

+ błagam nie sugeruj się tym polecaniem różnych tabletek przez ludzi, bo na każdego tabletki zadziałają inaczej, i ma Ci je dobrać ginekolog, a nie ty sama

29

mnie tam jakoś plastry nie przekonują - stawiam na tabletki. Sprawdzone przeze mnie to Vibin - zero skutków ubocznych i libido na zadowalającym poziomie

28

Tabletki jeśli na krótko. Ja teraz po urodzeniu dziecka stosuje diafragmę caya, łatwa w zakładaniu, niewyczuwalna podczas penetracji no i nie truje!

27

Dla mnie tabletki jednak bardzoej dyskretne, biorę vibin mini od kilku miesięcy. Nie wyobrażam sobie chodzić latem po plaży z plastrem na ramieniu.

26

Ja też mam Pola Ring i na co dzień w ogóle nie odczuwam tego, że mam krążek smile Wymieniam raz na trzy tygodnie i to jedyne przypomnienie, że coś "tam" jest. Naprawdę bardzo wygodnie smile

25

A te krążki to nie przeszkadzają tak na co dzień? Nie czuje się ich np. przy uprawianiu sportów?

24

to wszystko jest dobierane indywidualnie - jednej osobie będą bardziej pasowały plastry, innej tabletki smile idź z tym doo lekarza, on jest od takkich rzeczy

23

mi najwygodniej było po prostu korzystać z tabletek.. Niby trzeba pamiętać, ale potem to już wchodzi w nawyk.

22

Ja używam pola ring i jestem bardzo zadowolona. Zakłada się go na 3 tygodnie. Nie muszę pamiętać o pigułce, więc mi się sprawdza, bo jestem zapominalska. smile

21

No własnie też stoję przed tym dylematem. Plastry mają przewagę nad tabletkami, ale obawiam się odklejenia. Wchodzi w grę jeszcze krążek dopochwowy Pola Ring, ale niewiele wiem na jego temat, chociaż wydaje się najwygodniejszą opcją. Może któraś z Was używa i doradzi?:)

20

Ja zdecydowanie polecam naturalną antykoncepcję, po ciąży nie wróciłam do hormonów a brałam je prawie 10 lat. Dziś używam komputera cyklu myway plus prezerwatywę. I jestem z tego sposobu zabezpieczania się, bardzo zadowolona. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

19

U mnie też był długo tabletki, ale po przebojach z wahaniem hormonów zdecydowałam się je całkowicie odstawić i nie żałuję.

18

Ja przez długo stosowałam tabletki. Jednak po ciąży przestałam się truć i przeszłam na naturalna antykoncepcję. Zaczęłam stosować komputer cyklu myway, który precyzyjnie wyznacza mi dni płodne. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci