Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

zapraszam na darmowy seans terapeutyczny - youtube -LECZNICZY FILM( darmowy seans terapeutyczny) pustka jest pełnią // Edward metodagayalama

6

Miał ktoś z was rehabilitację leczniczą na te bóle? Chodzi mi o taką: http://cmp.krakow.pl/poradnia-rehabilitacji-leczniczej. Pomaga coś?

5

Zapewne mowa o borowina SPA - emulsji do kąpieli, która zawiera zagęszczony wodny wyciąg borowinowy, stosowany również w sanatoriach. Emulsja świetnie sprawdza się przede wszystkim w chorobach reumatycznych, przynosząc ukojenie i rozluźnienie. Bardzo korzystnie wpływa też na skórę. Więcej na temat tego kosmetyku oraz jego stosowaniu w ramach “domowego sanatorium” można znaleźć na naszej stronie internetowej. W zakładce “Gdzie kupić” znajdują się też informacje o dostępności borowiny SPA w aptekach i sklepach medycznych.

4

Właśnie bardzo uważam ale to niewiadomo przy jakiej okazji złapie. Te borowiny już mi chyba ktos polecał, teraz sobie przypomniałam jak przeczytałam. Tylko tam było w formie czegoś do kąpieli chyba, nie pamietam za dobrze ale skoro już z dwóch źródeł słysze o tych borowinach to chyba warto spróbować

3

Czasem operacja faktycznie jest jedynym sposobem, aby pozbyć się uporczywej dolegliwości, ocenia to lekarz prowadzący. Doraźnym sposobem na radzenie sobie z bólem w czasie ataku rwy kulszowej jest zastosowanie żelu na bazie wyciągu z borowin, które wykazują działanie łagodzące, przeciwzapalne i poprawiające sprawność ruchową. Reumogel polecany jest w chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, znajduje też zastosowanie w zabiegach leczniczych dla osób z chorobami układu krążenia bądź osteoporozą. Znajdziecie go w większości aptek i wybranych sklepach medycznych. Istnieje też możliwość zamówienia go pod numerem telefonu: 41 378 78 93. Pamiętajcie, że istotna jest profilaktyka, dzięki której można uniknąć kolejnego ataku albo zminimalizować częstotliwość ich występowania. Polecam pływanie jako sport świetnie wpływający na kondycję mięśni i stawów, odradzam natomiast bieganie. W trakcie codziennych czynności zwracajmy uwagę na to, by nie pochylać się na wyprostowanych nogach czy unikać zbytniego przeciążania jednej strony ciała.

2

Jak ja to dobrze znam! Nie znam dnia ani godziny kiedy dostane ataku. Bardzo na siebie uważam ale raz dostałam nawet przy wychodzeniu z wanny więc musiałabym sie chyba wogóle nie ruszać żeby uniknąc ataku. Po ataku kilka nocy mam z głowy, wogóle nie śpie… Troche mi pomaga wanna z gorącą wodą, spróbuj sobie. O operacji nie myślałaś? mnie ponoć ratuje tylko operacja bo mam przepukline ale troche sie boje…

1

Witam.Szukam sposobów na ataki rwy kulszowej, średnio mam taki 1 na 2,3 m-ce i kończy sie całkowitym unieruchomieniem bo nie jestem w stanie chodzic, o pracy nie mówiąc. Dobrze ze mam znajomego lekarza który mi od ręki wypisuje L4 bo nawet do przychodni nie jestem w stanie sie wtedy doczołgac. Czasem dostaje też serie zastrzyków do wybrania. Jak wy sobie z tym radzicie?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci