Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

może przeciążyłaś ją jakoś?

5

tez mysle ze skoro lekarze nic nie widzą to moze byc na tle nerwowym, jakis nerwobol?

4

Mnie też od pewnego czasu właśnie boki prawa pierś,ale cienie mnie przezcala rękę, aż do palców, byłam u ginekologa i zbadał obie piersi twierdząc, że nie wyczuwa żadnego zgrubienia, ale nie dał mi skierowania na żadne badania. Jutro chyba sama pójdę sobie na prywatne usg...

3

Trudno powiedzieć. Ból jest taki wędrujący. Lekarz rodzinny twierdzi, że to neuralgia, ale skąd się wzięła i co to jest? Mam wizytę u neurologa, ale dopiero za tydzień. Zobaczymy co powie.

2

Może to jest na tle nerwowym bardziej?

1

Witam!
Boli mnie prawa pierś. Ból jest ciągnący do ucha, boli ucho, bolą plecy w okolicy łopatki, ręka w łokciu i nadgarstku. Jestem po trzech USG i mammografii, gdzie lekarze twierdzą, że nic nie ma. Co to może być? Czy ktoś miał taki problem? Ból jest piekący, głęboki, uderza jak gdyby gorąco ciągnące się przez szczękę do ucha, obojczyk i plecy. Mam 55 lat. Boli prawie ciągle, a szczególnie po nieprzespanej nocy i gdy się dużo narobię.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci