Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Moim zdaniem znajomi będą w stanie pomóc. Warto ich w tej kwestii popytać.

6

Próbując odchudzać się samodzielnie miałam zawsze problemy z ustaleniem sobie diety. Co mogę jeść czego nie i w jakich ilościach. Mam wrażenie, że to co sobie wymyślałam na podstawie informacji w internecie nie było dobrane odpowiednio pod mój organizm i nie było pełno wartościowe.. Zawsze jakoś dziwnie się czułam bez energii itp. Od chwili gdy skontaktowałam się z Natalią (733 566 390) wszystko się zmieniło. Pomogła mi wybrać właśnie Sibutramine 20mg od  która jest środkiem godnym uwagi, przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Aktualnie -15kg wink

5

Z mojej strony mogę polecić Natana (kom. 575 078 383). Produkty oryginalne, kontakt bardzo miły i pomocny, wysyłka ekspresowa z możliwością sprawdzenia przy odbiorze.

4

Faktycznie Sibutramina jest środkiem godnym uwagi, przyspiesza metabolizm, ogranicza uczucie głodu i ogólnie apetyt, czego efektem jest szybka redukcja wagi. W połączeniu nawet z małą i niebyt intensywną aktywnością fizyczną daje super efekty i rezultaty. Z tego co widze to Sibutramine ma jeszcze Marta z ogłoszenia: (www)oglaszamy24.pl/ogloszenie/1574689027/Szybki-spadek-wagi-Adipex-Sibutramine-20mg-phentermine-biphasic-slim-100-skutecznosci.html .

3

Swego czasu brałam sibutraminę20mg i bardzo byłam zadowolona. Efekty były fajne, boczki zniknęły i mała oponka także. Jakiś niepożądanych efektów nie zauważyłam. Sprawdzoną i oryginalą sibu znajdziecie u Gosi - 733 405 371 .

2

hej, swego czasu brałam sibu przez kilka tygodni, efekty faktycznie były bardzo zadowalające, nie miałam efektów ubocznych czy czegoś takiego. Ja zamawiałam z internetu i na szczęście okazało sie że to dobry sprzedawca, jak coś (www).oglaszamy24.pl/ogloszenie/173948541/bydgoszcz-Adipex-retard-phentermine-sibutramine-sibutril-orlistat-sprawdzenie-paczki.html  .

1

Hej, macie jakieś doświadczenia z tym lekiem na odchudzanie? Wiem, że w Polsce nie jest sprzedawany ale łatwo go zdobyć z Czech. Macie jakieś doświadczenie czy to swoje czy swoich znajomych? Czytałam na innym forum, w podobnych wątku jak dziewczyny się przechwalają ile to nie zrzuciły itd z drugiej strony jest też spore grono, które kupiło z internetu i padło ofiarą oszustwa...co o tym myślicie wszystkim?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci