Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Słyszałam o tej diecie, ale szczerze mówiąc jeszcze jej nie próbowałam. Chciałabym, ale mam pewne obawy. Jestem na diecie wegetariańskiej i dla mnie dieta ketogeniczna to znowuż kolejne ograniczenie (w sensie ograniczenie produktów spożywczych).

6

Dziewczyny zamiast truć się tabletkami spróbujcie terapii ketogenicznej. To terapia z zastosowaniem sondy nosowo- żołądkowej u pacjentów z zaburzeniami gospodarki lipidowej. Terapia Ketogeniczna różni się od diety ketogenicznej, tym że jest to pewna, szybka, bezpieczna i trwała metoda redukcji nadmiernej masy ciała za pomocą krótkotrwałego żywienia dojelitowego pod opieką lekarza i dietetyka klinicznego. Metoda polega na wprowadzeniu substytutów posiłku- specjalnie przygotowanej mieszanki odżywczej (białka, witamin i składników mineralnych) prosto za pomocą specjalnej pompy i sondy nosowo- jelitowej. Terapia ta nie dyskwalifikuje z aktywności zawodowej i pozwoli trwale zakończyć walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej bez efektu jojo.

5

Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Foreverslim.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

4

do puki? na prawdę? tym tabletką?

A nie ma jakichś tabletek, które ułatwiłyby zrozumienie zasad ortografii? O interpunkcji już nawet nie wspominam. sad

3

Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

2

Nie spotkałam się z taką dietą, ale jeśli nie do końca wychodzi Ci odchudzanie, to może powinnaś postawić na catering dietetyczny? Taka forma odchudzania ułatwia regularne spożywanie posiłków, a co za tym idzie i samo odchudzanie. Na https://www.wygodnadieta.pl/ możesz poczytać o tym więcej. Naprawdę polecam. wink

1

Po raz kolejny zabieram się za odchudzanie.
Chciałabym zapytać czy ktoś z Was ma doświadczenie z dietą keto i czy mógłby powiedzieć coś na temat ewentualnych dolegliwości?
Czytałam różne opinie i artykuły i jedni ją polecają, a inni odradzają.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci