Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

5

dziewana napisał/a:

skończyłam psychologię i zastanawiam się czy nie zrobić sobie studiów podyplomowch z tego kierunku, znacie jakieś dobr euczelnie w Trójmeście?

Witam! Dziewana, studia podyplomowe na kierunkach: Psychologia biznesu z certyfikatem Franklin University, Psychologia sprzedaży oraz Psychologia zdrowia i rehabilitacji możesz podjąć w gdańskim oddziale WSB. Całą ofertą tego oddziału znajdziesz na stronie wsb.pl/gdansk/kandydaci/studia-podyplomowe W Trójmieście możesz także podjąć takie studia w oddziale w Gdyni. Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić dzięki promocji 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

4

skończyłam psychologię i zastanawiam się czy nie zrobić sobie studiów podyplomowch z tego kierunku, znacie jakieś dobr euczelnie w Trójmeście?

3

Oczywiście, ze tak. Nie jest to wcale takie rzadkie zaburzenie! Które jak najbardziej da się naprostować, tak wiec nie ma co panikować. Trzeba dokładnie obserwować swoje dziecko. A jesli ma się już diagnozę to:
ćwiczyć samodzielnie
wybrać się na terapie, na której poznamy ćwiczenia
oraz kupić specjalne zabawki:
https://sklep-tolek.pl/blog/2018/05/10/ … ne-wybrac/

Które będą wspierały pracę zmysłów.

2

Ja się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć smile

1

Są tu mamy takich dzieci?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci