Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

14

Przychodzę oznajmić. Jestem w ciąży <3 Doktor Jankowski pomógł smile))))

13

A ja ostatnio szukałam ginekologa z Limanowej, co poprowadzi mi ciążę, i w końcu znalazłam tzn. ostatecznie wybór padł na panią dr Beatę Chołys- Duszyńską, fantastyczna osoba, pomoże doradzi i pracuje w szpitalu więc ma ogromne doświadczenie.

12

Byłam na Kostrzewskiego. Faktycznie pełen profesjonalizm. Czekam już na drugą wizytę. Bardzo dziękuję za polecenie smile

11

a to jest normalne

10

MammaMia777 napisał/a:

Teraz na Kostrzewskiego. Powodzenia kochana! smile

Super, poczytalam teraz jeszcze sporo opinii i mocno mnie zachecily smile Jutro tam dzwonie!

9

Teraz na Kostrzewskiego. Powodzenia kochana! smile

8

Mamma, dzięki! Gdzie ten lekarz przyjmuje?

7

Ja próbowałam zajść w ciążę dość długo więc przewertowałam chyba wszystkich specjalistów ginekologii w krakowie wink. Polecam sprawdzić sobie Ryszarda Jankowskiego

6

Nie ma co ryzykować. Bardzo dobrze, że chcesz się sprawdzić! Ja polecam bardzo Tomasza Bastę - przyjmuje w Intima Clinic na Grzegórzeckiej.

5

Moja Mama chorowała na raka piersi więc też jestem w grupie ryzyka i mam na tym punkcie ogromne przewrażliwienie. Do ginekologa a konkretnie do doktora Banasia który jest świetnym specjalistą jeżeli chodzi o ginekologię onkologiczną przychodzę do Centrum Medycznego Unicardia i Unimedica. Wiem że jestem w bardzo dobrych rękach i że na bieżąco robię wszystkie potrzebne badania.  Czuję się o wiele spokojniej.

4

Z własnego doświadczenia mogę polecić przychodnie CMP, mam tam swojego ginekologa i jestem bardzo zadowolona, nie ma żadnego problemu z wykonaniem dodatkowych badań smile Zostawiam Ci namairy http://cmp.krakow.pl/

3

Zajrzyj na tą stronke http://www.neomed.pl/
Tutaj mozesz sie umówić na wizytę do  jednego z lepszych lekarzy w Krakowie.

2

Polecam dr Marcina Opławskiego. Jest ginekologiem-położnikiem i onkologiem. Przyjmuje na ul. Floriańskiej w Krakowie. Jest to lekarz do którego chodzę od pięciu lat. Zanim trafiłam do dr Marcina przeszłam przez kilka krakowskich gabinetów i dopiero z tego ginekologa jestem zadowolona. Naprawdę zna się na swojej pracy i potrafi rozmawiać z pacjentkami. Mi pomógł już w kilku sytuacjach. Istotne jest także to, że ceny w gabinecie są przystępne. Doktor nie naciąga na zbędne wydatki.

1

Szukam dobrego ginekologa z Krakowa. Najlepiej żeby miał specjalizację z onkologii. W mojej rodzinie kobiety chorują na raka piersi lub raka jajnika. Jestem zdrowa, ale mam świadomość, że jestem w grupie ryzyka, dlatego chcę mieć lekarza który pomoże mi w każdej sytuacji.


Powered by : Punbb