Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

5

Nie wiem jak jest w przypadku Twojej siostry, ale moja przyjaciółka urodziła dwoje zdrowych dzieci, pomimo cukrzycy i tego, że bierze insulinę. Myślę, że dobrze to skonsultować nawet z dwoma lub trzema innymi lekarzami, żeby  mieć spokojną głowę.

4

Słyszałem, że cukrzyca to bardzo niedobra choroba w ciąży. Na twoim miejscu dowiedziałbym się więcej od lekarzy na ten temat, być może jest jakiś sposób na leczenie.

3

Ryzyko jest, ale to zawsze może wystapić. Lekarz ją wystraszył, a niepotrzebnie aż tak. Tylko teraz musi jeszcze bardzej dbać o siebie. Niech mierzy regularnie cukier, nie wiem jaki ma glukometr, ale jak ja miałam cukrzyce ciążową to miałam glukometr z Diagnosis i bardzo dokładnie mierzył, a to ważne, żeby pomiary były rzetelne. Na pewno będzie wszystko dobrze smile

2

Zawsze jest jakieś zagrożenie. Często teraz się zdarza przecież, że jest cukrzyca ciężarnych i co wtedy ? Wtedy dziecko tak,że jest zagrożone. Ja bym tak bardzo nie panikowała. Przecież trudno, żeby twoja siostra zrezygnowała z macierzyństwa !

1

Kilka dni temu okazało się, że moja siostra jest w ciąży. Niestety od 5 lat choruje na cukrzycę. Dwa razy dziennie robi sobie zastrzyki z insuliny. Lekarz twierdzi, że ciąża w jej wypadku nie jest dobrym pomysłem, bo już teraz jest zagrożona, że dziecko może być bardzo chore jeśli się urodzi itp. Siostra jest załamana, zawsze marzyła o dziecku, a lekarz ją wystraszył i to bardzo. Czy rzeczywiście jest jakieś zagrożenie dla dziecka lub matki? Czy po prostu najlepiej będzie zmienić ginekologa?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci