Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Aby zapobiegać skutkom depilacji stosować można także olej arganowy, który stymuluje procesy oddychania wewnątrzkomórkowego i wzmacnia strukturę tkanki łącznej. Dzięki dużej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych i fitosteroli, pobudza komórki do odbudowy, przyspiesza regenerację warstwy naskórkowej i wzmacnia ją.

marokosklep. com

3

Dlatego przed zdecydowaniem się na zabieg depilacji laserowej w konkretnym gabinecie polecam trochę o tym poczytać. Jak się przygotować, jaki powinien być gabinet do którego chcemy się wybrać i tak dalej. Dla mnie pomocny okazał się artykuł ze strony Adamed.Expert ta strona jest prowadzona przez profesjonalistów dlatego wszystko co tam przeczytacie jest prawdą i dobrymi poradami.

2

Temat jakich wiele .Sama miałam dwa podejścia:

pierwsze do ipl i to było niestety porażką bo zabiegi okazały się zupełnie nieskuteczne.Oczekiwałam efektów już na stałe jednak włoski odrosły ( miałam wrażenie,zę nawet w większej ilości niż na poczatku)

drugie do vectusa i to było o wiele lepsze rozwiązanie bo depilacja rzeczywiscie okazała się na stałe. Dodam, że na zabieg wybrałam się tutaj w Gdyni:
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/ … -laserowa/

1

Moje Drogie,
mam do Was pytanie na temat depilacji laserowej - czy któraś z Was poddała się takim zabiegom? Polecacie - odradzacie ? Ewentualne skutki uboczne?
Bardzo liczę na Wasze opinie, ponieważ sama zastanawiam się nad depilacją laserową wąsika, brody, podbródka oraz ewentualnie policzków. Ostatnio moje niechciane włoski zwariowały i już nie mam do nich sił, walcząc pincetą, na depilacje woskiem mam uczulenie, od razu wyskakują mi małe, dziwne krosteczki, dlatego od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci