Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

57

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

56

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów.Więc moim zdaniem warto go kupić

55

Spadek libido może być spowodowany wieloma aspektami. Ja zawsze odczuwam spadek libido w drugiej fazie cyklu, zwłaszcza kiedy starałam się o dziecko odczuwałam, że mniej więcej po 14 dniu cyklu zmuszałam się do współżycia. Moje cykle były dość długie stąd też owulacja była ok 18 dnia cyklu. Długo się o dziecko starałam, ale nie wiem czy moje libido miało na to wpływ. Aczkolwiek myślę, że to leki jakie brałam na obniżenie prolaktyny mogły mieć ogromy wpływ właśnie na libido. Także wato zbadać sobie różne hormony. Moja koleżanka odczuła spadek libido kiedy zaczęły się jej problemy z tarczycą. Na tą chwilę znów odczuwam spadek libido, ale wszystkie hormony mam w normie. Pani w laboratorium stwierdziła, że przyczyną mogą być aktualne upały, zmiany pogodowe = zmiany ciśnienia. Szukam inspiracji w internecie na blogach. Jak to dobrze, że powstaje tyle fajnych blogów o zdrowiu. Na tą chwilę czytam https://hormonwzrostu.edu.pl/recenzje-k … ic-libido/ . Myślicie, że warto wprowadzić suplementację stricte na libido? A może polecicie coś co można kupić w aptece? Moja koleżanka stwierdziła, że poprawa libido może zadziać się także w "głowie". Czyli, że warto przygotować jakiś romantyczny wieczór..

54

Ja własnie zaczęłam 3 miesiące temu brać vibin mini, moje pierwsze pigułki, bałam się, ze libido mi spadnie, a waga wzrośnie, ale póki co nic podobnego się nie dzieje. Jestem bardzo zadowolona.

53

Dokładnie dziewczyny, bo przyczyną spadku libido może być źle dobrana antykoncepcja. Ja zmieniłam swoje poprzednie tabletki na krążek Pola Ring i dość szybko wróciło libido, czyli teraz mam idealnie dobrane hormony. Bo spadek libido przy tabletkach anty jest często spotykany, ale to jest oznaka, że są źle dobrane.

52

Ja jak przyjmowałam tabletki, to pomimo tego iż mogła współżyć zawsze, to nie miałam na to ochoty. Dziś po urodzeniu dziecka, przeszłam na naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway i nie mam problemu z libido. A podczas dni płodnych to seks jest nieziemski.

51

też miałam taki moment ale wymieniłam tabletki, do tego wprowadziliśmy do łóżka gadżety erotyczne i seks jest często i do tego dużo lepszy. A ostatnio ciągle używamy jajeczka lush - najlepsza zabaweczka jaką do tej pory mieliśmy. A z racji tego że wodoodporna i zdalnie sterowana to jest sporo opcji użytkowania

50

Na problemy z erekcją spróbuj tabletek IQman.Biorę od jakiegoś czasu i różnica jest kolosalna.Bez problemu mogę działać całą noc.

49

Nie mogłem sobie z problemem erekcji poradzić bardzo długo.Coś się zaczęło poprawiać po zastosowaniu IQMAN.Teraz po trzech miesiącach jest lepiej niż dobrze jest po prostu super.

48

Jak dla mnie iqman to jeden z najlepszych środków jakie można obecnie kupić w celu poprawy potencji i w sumie to wszystko. Sam stosowałem, wiec wiem jak dobre są efekty

47

Ja pamiętam że podczas odchudzania miałam problem z libido. Generalnie udało mi się schudnąć około 18kg, lecz po skończonej diecie nie miałam ochoty na nic. Łącznie z tymi sprawami.. Próbowałam więcej jeść, lecz nie przynosiło to zbyt dobrych rezultatów. Ostatecznie stwierdziłam że pora iść do ginekologa. Umówiłam się na wizytę, doktor przeprowadził wywiad i udało się znaleźć problem..W moim przypadku był to Dr. Antoni Kubiak.. Niezbędne badania zrobiłam szybko, więc i z diagnozą nie było problemów.

46

Ja przed ciążą jak brałam tabletki to paradoksalnie seks miał być przyjemnością, ale straciłam na niego ochotę. Teraz po ciążach wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway i wiem że muszę się zabezpieczać podczas owulacji, ale seks w dni płodne jest nieziemski. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

45

Kobieta prosi o środki na spadki JEJ libido, trollkonta oczywiscie reklamują IQMana na potencje mężczyzn. Jesteście głupsi niż ustawa przewiduje xD

44

Ja zastosowałem iqman jak miałem problemy z erekcją i obecnie nie mam pod tym względem najmniejszych problemów

43

Kupiłem IQMAN brałem i nie mam juz teraz problemów.W sypialni wszystko gra jest nawet lepiej niz było.I wcale nie trzeba tego typu tabletek kupować w aptece w internecie też można znaleźć dobre i bezpieczne tabletki.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci