Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

7

Z córą jeździłam do urologa dziecięcego do szpitala medicover. Jesteśmy rodzinnie po opieką szpitala. Maja bardzo nowoczesny sprzet i co najwazniejsze dobrych specjalistów. Wiedzą co do czego. Jest badanie -jest diagnoza. Szybka reakcja. Ani mała ani ja sie nie meczylysmy

6

Zabiegi to zdecydowanie w Szpitalu Mazovia na Ursynowie, jedyny szpital urologiczny w Warszawie z takimi możliwościami. I na NFZ i prywatnie przyjmują pacjentów. Mają nowoczesny sprzęt, szczególnie ten http://szpitalmazovia.pl/robot-chirurgi … nwazyjnej/ z całego kraju przyjeżdżają pacjenci właśnie tu. Lekarzy też mają najlepszych w kraju.

5

a na zabieg urologiczny gdzie się udać?

4

Polecam urologa, który przyjmuje w Centrum Medycznym doktorA przy Trakcie Brzeskim. To doktor Jakub Szaniawski, bardzo elokwentny, zleca dużo badań, szuka przyczyny smile Polecam serdecznie, mam bardzo dobre wrażenia po leczeniu u niego wink Tutaj masz namiary na Centrum w którym przyjmuje https://www.doktora.pl/

3

W Ober Clinic (śródmieście, ulica Chałubińskiego) dr Zwoliński, kompetentny lekarz z doświadczeniem i podejściem do pacjentów. Ma dużą wiedzę i nie boi się trudniejszych przypadków, przyjmuje mężczyzn i kobiety, różnymi problemami urologicznymi się zajmuje. Myślę, że warto właśnie do niego się zapisać, czas oczekiwania na wizytę krótki i koszt przystępny.

2

Rozumiem, że chodzi tutaj o wizytę prywatnie tak? Jeśli tak to proponowalabym dopytac się kiedy wolne terminy na wizyty ma pan doktor Michał Dybala, który przyjmuje prywatnie w centrum medycznym Prima Med na Cieszyńskiej:
https://prima-med.info/poradnie/urolog/

Daję tutaj kontakt do poradni. Ma duże doświadczenie, dużą wiedzę i co najważniejsze do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.

1

Po raz kolejny proszę o pomoc.Poszukuję solidnego , fachowego i skutecznego urologa .


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci