Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

72

Ja wole okulary, ale w moim przypadku uzywam ich tylko do pracy.

71

Ja akurat noszę 3 miesięczne soczewki air optix z tej oferty sklepu https://www.twojesoczewki.com/soczewki- … zewek.html
, ale wcześniej nosiłam też soczewki miesięczne. Jedne i drugie bardzo dobrze mi się nosiło i bardzo dobrze w nich widziałam, ale z wygody i oszczędności przerzuciłam się na soczewki 3 misięczne, które musze rzadziej kupować i zmieniać. Polecam!

70

Niestety nie jest to moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.

69

W przypadku soczewek bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego płynu do soczewek. Wiem, że wiele kobiet ale też i mężczyzn oszczędza na tym produkcie i kupują tańsze, często mniej skuteczne i bardziej podrażniające płyny. Ja z racji tego, że mam bardzo wrażliwe oczy, często przesuszone muszę zwracać szczególną uwage na to  jaki plyn do soczewek  kupuje i nigdy nie kupuje tych najtańszych.

68

Mój okulista zalecił mi do pracy na komputerze okulary, natomiast codziennie przed wyjściem do pracy zakładam soczewki. Jestem zadowolona ze swojej wizyty u specjalisty i każdemu ją polecam:)

67

Soczewki to świetna alternatywa dla okularów, szczególnie przy tych dużych wadach wzroku. Także ja zdecydowanie jestem za nimi, szczególnie polecam soczewki 24 które można nosić nieprzerwanie 30 dni i nocy, nie ma konieczności zdejmowania do spania i dodatkowej pielęgnacji. Czyli automatycznie nie trzeba kupować płynów ani pojemniczków, zużyte idą do kosza a na oczy nowe z pudełka i tak kolejny miesiąc. Myślę, że jeszcze wygodniejsza opcja jak soczewki jednodniowe a cenowo wychodzi całkiem ok.

66

Gdyby ktoś z Was był krótkowidzem, a dokładniej cierpiał na prezbiopię, to na stronie http://zobacztozjzo.com.pl/rozwiazania- … iopow.html jest zestawienie rodzajów szkieł dla osób z tego typu schorzeniem. Nie każdy lubi soczewki, moja znajoma próbowała się do nich przekonać, ale stwierdziła, że zakladanie i zdejmowanie soczewek jest dla niej zbyt niekomfortowe. Na szczęście teraz jest duży wybór dobrych szkieł i oprawek.

65

W zależności od potrzeby raz noszę soczewki, a raz okulary, w zasadzie juz od 20 lat. Widzę różnicę w jakości pomiędzy moimi pierwszymi okularami, a aktualnymi. Szkla są zupełnie inne, dużo lżejsze, mają różne powłoki, dzięki którym oko tak się nie męczy. Cieszę się, że nastąpił taki postęp. Ostatnio kupując okulary optyk polecił mi właśnie takie nowoczesne szkła firmy https://www.varilux.pl/zaufaj-essilor i jestem bardzo zadowolona.

64

od 10 lat noszę soczewki kontaktowe jednak w razie czego posiadam okulary, które nieraz są zbawienne

63

Dzięki wielkie za sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą smile

62

Pamiętajcie, że nie każdy może nosić szkła kontaktowe. Np. moja siostra cierpi na ciężki zespół suchego oka i okulista nie pozwala jej na soczewki. Z tego co słyszałam przeciwwskazań jest więcej, np. alergia na materiał, z którego są wykonane szkła kontaktowe czy zwyczajna nietolerancja soczewek.

61

Ja wszystkie informacje o soczewkach kontaktowych czerpałam stąd https://blikpol.pl/kontaktologia Myślę, że najważniejsza tutaj jest świadomość z czym wiąże się używanie soczewek - to wolność i dobre samopoczucie big_smile U mnie życie po założeniu soczewek zmieniło się nie do poznania, nie żałuję tej decyzji w ogóle smile Wiadomo, czasami są osoby, które soczewek nosić nie mogą, ale większość mimo wszystko ma taką możliwość, więc myślę, że to naprawdę dobre rozwiązanie smile

60

Matylda43 napisał/a:

Zabieg nie jest tani, ale to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu.
Robiłam 2 lata temu wlaśnie u dr Michnowskiego w Białymstoku, jestem bardzo zadowolona, okulary i soczewki nie są już potrzebne.


Ja tez jestem po zabiegu w tej klinice, i mam takie same odczucia- zabieg bez zarzutu- bardzo szybka regeneracja.

59

tAKA napisał/a:

Ja tez robiłam dość duze rozeznanie w lekarzach, bo planowałam korekcje wzroku, i mój wybór bardzo rzetelny padł na dr. Michnowskiego. Nie dość ze zabieg jest przeprowadzony bez długiego oczekiwania- fakt dość kosztowny ale i tak warto.


Czy to prawda ze w tej klinice jest możliwości zapłacenia za zabieg w ratach?

58

ja też poleca szgególnie latem jest super bo nie musisz kupować specjalnych przeciwslonecznych


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci