Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

61

Każda chwali co sama bierze, mnie tak doktor zapisał vibin. smile

60

moim zdaniem antykoncpecję trzeba dobierać indywidualnie, najpierw ginekolog i romowa o możliwościach a dopiero potem wybó antykoncpecji.

59

dla mnie najlepsze są Vines, tylko takie stosuję innych bym juz nie chciała. Początkowo bałam się ze względu na hormony, ale ginekolog powiedziała mi,że sa bardzo bezpieczne, nie powodują skutków ubocznych, bo to pigułki nowszej generacji. Co najlepsze zszedł mi mój okropny trądzik smile

58

Lepiej zacząć od przeczytania ulotki, bo niektóre ze skutków obocznych są normalne i mijają po 2-3 opakowaniach, jak organizm się przystosuje. U mnie po elinie zdarzały sie niewielkie plamienia, ale lekarz mnie uprzedził, ze tak moze być. Wszystko minęło.

57

najważniejsze jest to, żeby dobrze się czuć na antykoncepcji, którą bierzemy, jesli odczuwamy jakieś skutki uboczne to trzeba natychmiast takie kwestie konsultować z ginekologiem.

56

Szczerze mówiąc robią to samo co każde inne, pod warunkiem, że są dobrze dobrane. Sama napisałaś, że brałaś dużo różnych pigułek, czyli nie były widocznie dobrze dobrane, skoro dopiero po takim czasie trafiłaś na właściwe. U mnie tymi trafionymi okazały się vibin w systemie 24+4. Nie tylko lepiej wyglądam i czuję się, ale też i nie odczuwam tak dotkliwie napięcia przedmiesiączkowego, a wykańczało mnie wcześniej. Innych w otoczeniu zresztą też. wink

55

Moim zdaniem, jednym z lepszych pigułek (a jadłam ich już dużo) to Vines. Mają bardzo mało hormonów i przede wszystkim co najważniejsze zabezpieczają i dają wysoką pewność i do tego łagodzi potworne bóle przed okresem. Ktoś jeszcze z Was je stosuje ? Jak się po nich czujecie ?

54

ja po konsultacji z lekarzem i badaniach wybralam tabletki belara bo maja malo hormonów a to z koleji oznacza brak skutków ubocznych i nie zaluje bo sa tanie, latwo dostępne i dobrze sie po nich czuje

53

Też je biorę i też widzę, że cerę mam ładniejszą smile Poza tym dobrze się na nich czuję, zero skutków ubocznych smile

52

u mnie z kolei przy trądziku sprawdziły się tabletki elin, cera lepsza, nie pojawiają się u mnie nowe pryszcze z czego bardzo się cieszę bo od lat borykałam się z tym problemem.

51

Ja dostałam tabletki Belara na trądzik. Cera jest w o wiele lepszej kondycji a do tego mam zabezpieczenie przed ciążą. Nie wiedziałam, ze tak można to połączyć. oczywiście przed doborem tabletek gin robił mi wszelkie badania niezbędne do dopasowania antykoncepcji dla mnie.

50

konwalia napisał/a:

Vibin jest bardzo ok smile

O, moje pigułki! To prawda, nie tyje się, cera ładna i co najważniejsze, jestem zabezpieczona. smile

49

ja biorę tabletki elin i póki co nie mam zamiaru rezygnować z tej antykoncepcji bo bardzo mi służy, więc, poprawiła mi się cera, pozbyłam się bolesnych miesiączek więc sprawdzają się u mnie super.

48

Vibin jest bardzo ok smile

47

Tabletki antykoncepcyjne - http://121doc.com


Powered by : Punbb