Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

2

Cześć. Też miałam podobny problem. W sumie nie przytyłam zbyt dużo podczas ciąży i po porodzie dość szybko odzyskałam swoją normalną wagę, ale niestety obwisły i wystający brzuszek został sad Zaczęłam ćwiczyć codziennie ćwiczenia na brzuch z pilatesa, a kiedy znalazłam choć trochę więcej czasu ćwiczyłam też pilates na pozostałe partie ciała. Kilka przykładów możesz znaleźć tu: http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/w_ … 1,1,0.html . Na początku te ćwiczenia (choć z pozoru proste) sprawiały mi dość wielką trudność. Ale już nawet po kilku dniach moje mięśnie się wzmocniły, co również mogłam zobaczyć smile

1

Pół roku temu urodziłam. Ogólnie jestem bardzo szczupła, ale mój brzuch po ciąży wygląda okropnie, bo jest dość duży, czasem mam wrażenie, że nadal wyglądam jak w ciąży sad Ćwiczę w domu, ale albo źle albo mój brzuch jest taki oporny. Proszę o jakieś wskazówki co powinnam zrobić? Jak ćwiczyć? Nie mam czasu na siłownie sad Nigdy nie miałam też problemu z odkładającym się tłuszczem na brzuchu.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci