Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Problemy z oddechem pojawiają się często wraz ze wzrostem naszej wagi. Gdy ja zaczęłam tyć podczas zażywania leków hormonalnych, bardzo szybko zaczęłam mieć problemy z oddechem. Okazało się, że w moim wypadku przy przybieraniu na wadze obtłuszcza się przepona i stąd miała duszności.

2

Hej Duszko, a jak stoisz ze sportem wink? Możesz mieć ograniczenie wydolności oddechowej spowodowane brakiem ruchu. Czasem też takie objawy jak piszesz pojawiają się przy lekkiej depresji. Wiem bo sama miałam kiedyś depresję i też brakowało mi siły, oddechu itd. Także musiałabyś się sobie przyjrzeć i może to któryś z tych powodów. Jeżeli jesteś zdrowa generalnie i nie masz innych dolegliwości. Bo też tak jak ktoś ma problemy ze zdrowiem to takie uczucie duszności może być przy jakichś problemach z wydolnością serca ( ale to najczęściej jest w nocy ten problem, nie w ciągu dnia )

1

Od jakiegoś czasu towarzyszy mi niemożność złapania tchu, takie uczucie duszności. Nie bardzo wiem co to może być. Czy ktoś z Was ma może problem ze złapaniem tchu ? Dodam, że nie mam nadwagi, ani menopauzy wink


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci