Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

25

Byłam raz na opalaniu natryskowym, ale szczerze mówiąc jestem średnio zadowolona z trwałości tej opalenizny w stosunku do wysokiej ceny "zabiegu". Wolę postawić na mgiełki opalające do ciała, ponieważ mam je zawsze pod ręką w domu i mogę odświeżyć szybko efekt. Moja ulubiona od poprzedniego roku to pianka brązująca Magic Bronze Bielendy. Jest świetna, ponieważ nie zostawia brzydkich plam i z łatwością można ją równomiernie rozprowadzić.

24

Opalanie natryskowe jest naprawdę fajną opcją kiedy chcemy mieć ładny odcień skóry ale osiągnięty bez solarium czy leżenia na słońcu. Czyli w sposób też dla skóry zdrowszy. U mnie w mieście taka metoda cieszy się dużym powodzeniem, patrzyłam na https://sklep.timetotan.pl/ to w sumie zakup urządzenia i płynu do takiej metody to nie są wysokie koszty, można przemyśleć sposób na biznes.

23

Słyszałam o fake bake, podobno świetny

22

Wydaje mi się, że opalanie natryskowe tego typu jak oferuje moja pasja fake bake to naprawdę świetny wybór. Warto się na to skusić.

21

Faktycznie jeżeli chcesz mieć opaloną skórę przez cały rok, to moim zdaniem warto wybrać się na zabieg opalania natryskowego i osiągniesz efekt. Możecie przypomnieć ile to kosztuje?

20

jeśli podoba Ci się opalona skóra, to moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie. Nie potrafię zrozumiec kobiet, które przesiadują godzinami na słońcu.. nie dość, że takie stałe opalanie bardzo postarza skórę, to jeszcze jest bardzo niebezpieczne - czerniak to ciężka choroba.

19

efekt u mnie trzymał się dwa tygodnie, na solarium nie mogę się opalać, a mam strasznie blada skórę, na slońcu też nie mogę leżeć bo dostają poparzeń, więc dla mnie to jedyna opcja, ja miałam robione sunfx opalanie i jestem zadowolona smile

18

Oczywiście opalanie natryskowe, w przeciwieństwie do tradycyjnego lub na solarium, nie powoduje chorób skóry i przedwczesnego starzenia.

Jednak nie jest też zupełnie obojętne dla naszego zdrowia. Zabarwienie skóry, po zastosowaniu kosmetyku, jest wynikiem reakcji chemicznej z aminokwasami, które zawarte są w warstwie rogowej naskórka.

17

Zgadzam się, na pewno zdrowiej jest opalać się natryskowo niż normalnie. Ja niedawno poddałam się takiemu opalaniu w perfect-glamour.pl/opalanie-natryskowe.html i jestem zadowolona z efektów, opalenizna ma ładny kolor, jest równomierna.

16

A czemu nie? Zdrowej w ten sposób się opalać niż na słońcu. Byłam kilka razy na takim opalaniu natryskowym, ma to sens.

15

Jakość produktu to jedno, a umiejętne nakładanie to drugie. Mój niezawodny sposób to dokładny peeling, nawilżenie skóry, potem samoopalacz nakładany specjalną rękawicą, efekt jest równy, zero smug, wygląda bardzo naturalnie.

14

Hmm... a można samoopalacz nałożyć źle? Zawsze myślałam, że to od jego jakości zależy to czy są smugi...

13

Tama kosmetyki nie dawno weszły na polski rynek, ja natomiast miałam okazję ich używać za granicą, no i teraz. Ja akurat kupilam je na ich stronie internetowej. W sklepach, musiała bym popatrzeć, albo po prostu mieć czas by pochodzić.
Inspiracja, mówisz o samoopalaczu ?? Jeżeli jest dobrze nałożony to wygląda jak opalona skora..

12

To wygląda mało naturalnie. Poza tym krótko się utrzymuje.

11

Szczerze mówiąc nie znam. To nowość jakaś? Nigdzie tego nie widziałam..


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci