Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

79

no do trzech opakowań niby można miec jakieś tam skutki uboczne, ja stosuję bardzo długi czas pigułki vines i nie miałam na początku żadnych skutków ubocznych.

78

Mnie lekko pobolewała głowa w pierwszym tygodniu, ale nawet nie mam pewności czy to pigułka czy  może stres. Fakt faktem, toleruję je bardzo dobrze i nie dzieje się zupełnie nic co by niepokoiło.

77

To prawda, organizm potrzebuje chwili. Jak mi przepisywał orlifique, to uprzedzał doktorek, że mogę mieć jakieś delikatne skutki uboczne. Na szczęście skończyło się na lekkim plamieniu przez parę dni i nic więcej.

76

Ja też mam vibin i u mnie zero skutków ubocznych. Ze dwa razy mi się delikatne plamienie na poczatku zdarzyło. Ale lekarz mówił, że to nic, że organizm potrzebuję około 2-3 miesięcy, zeby się dostosować i po tym czasie wszystko powinno ustąpić i tak tez było.

75

A miałaś jakieś skutki uboczne na początku brania? Jak tolerowałaś przyzwyczajanie się organizmu? Nie tyłaś?

74

Ja też mam vibin, bardzo dobrze toleruję te pigułki, zero skutków ubocznych, pms nie dokucza, krwawienie 3 dni, bez pigułek trwało to u mnie 5-6 dni. Więc dla mnie to teraz duży komfort.

73

Ja nie tolerowałam dobrze pigułki, za to sprawdził mi się krążek pola ring. Dodatkowym plusem jest, że nie muszę pamiętać o braniu tabletki o stałej porze. smile

72

Brałam, a potem po dziecku normalny vibin i przy nim zostaję już od roku. Moja najlepsza pigułka.

71

Dokładnie, jednym odpowiadają te tabletki, innym inne - dlatego lekarza powinien skierować na badania, przed przepisaniem tabletek. Mi akurat Vibin mini służył smile

70

Pigułki działają od razu, jesli je bierzesz 1 dnia cyklu. Jeśli zaczynasz innego dnia, to wtedy owszem powinnaś się zabezpieczać dodatkowo. Poza tym, to, ze Tobie vibin nie podchodzi, tez o niczym nie swiadczy. Ja je bardzo chwalę, ale wiadomo, ze i tak ostateczną decyzję podejmuje lekarz.

69

Pigułki nie działają od razu - przez kilka tygodni powinnaś się zabezpieczać. Czy jest szansa, że jesteś w ciąży? duża.

+ odnośnie polecania innym tabletek - nie róbcie tego, bo na każdego to zadziała inaczej. U mnie vibin się nie spisał - zmieniłam po 3 miesiącach....

68

Dzięki za odpowiedź. Już je biorę od kilku tygodni, jest ok, na początku lekko plamiłam, ale już minęło. Lekarz mówił, że mogą się takie rzeczy zdarzać nawet przez 3 miesiące.

67

66

W niejasnych sytuacjach warto jest sprawdzać czy owulacja jest, bo jak tabletki nie działają to trzeba się dodatkowo zabezpieczać, a jak wiadomo nie po to się łyka tę chemię by się jeszcze martwić, ja zawsze sprawdzam testerem ze śliny afrodyta i mam jasność.

65


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci