Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

5

Moja fryzjerka też używa keratyny Inoar i jestem meega zadowolona z tego, jak wygladają po niej moje włoski. Na prawie pół roku mam spokój z nimi smile są gładkie, miękkie i w ogóle się nie puszą (nawet zimą przy noszeniu czapki)

4

ja pracuje na inoarze i polecam. ogolnie mam od nich i keratyne i szampony i odzywki. na zadnym produkcie sie nie zawiodlam. a keratyna do normalnych wlosow, ktora daje efekt na jakies 5 miesiecy to morrocan keratintreatment. zamawiam przez internet, litrowa butla wystarcza mi na prawie 20 razy

3

A obecnie czego używasz? Może podpytaj znajomych fryzjerów/fryzjerek?

2

no wlasnie, dla mnie trwalosc efektu jest czasem wazniejsza od efektu jak widze w lustrze zaraz po zabiegu smile dobrze ze liczysz sie z opinia klientek i chcesz cos zmienic

1

Hej! Od kilku miesięcy prowadzę swój salon fryzjerski, między innymi wykonuję keratynowe prostowanie. Jednak klientki, mimo że są zadowolne z efektu po zabiegu to narzekają, że nie utrzymuje się on długo na ich włosach. Dlatego szukam dobrej keratyny, takiej typowo fryzjerskiej. Co polecacie?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci