Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

8

Ciekawa lokalizacja.

7

Masaż jest na pewno bardzo dobrym pomysłem. Jeżeli jednak zmagamy się z różnego typu schorzeniami, fajnie byłoby postawić np. na ofertę, jaką ma do zaproponowania organizator turnusów rehabilitacyjnych krynica zdrój - ORW Panorama. Wybór dostępnych tam terapii jest naprawdę duży i bez względu na to, czy mamy problem z poruszaniem się, czy też generalnie chcemy odzyskać siły, wybranie się tam będzie świetnym pomysłem:).

6

W CM Panorama w Radzyminie chodzę na rehabilitacje i na masaże, myślę że tam mają właśnie najlepszych fizjoterapeutów. Naprawdę się znają na tym co robią, po takim masażu czuję się jak nowo narodzona! mam też pewne problemy z kręgosłupem i od czasu do czasu chodzę na zabiegi, wiecie, że nie mam problemów i ataków dzięki temu? to jest super sprawa.

5

Jamka3, w 100% się zgadzam. Chodzę na masaże lecznicze do wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Taki masaż i relaksuje, i daje ulgę moim plecom. Najlepiej działa seria masaży, ale już jeden przynosi pozytywne efekty.

4

Ja jestem fanką masażu tajskiego, ajuwerdyjskiego i drenażu limfatycznego. Przy wyborze masażysty czy fizjoterapeuty warto kierować się opiniami w internecie, np. na stronie https://kuuma.pl/masaz/warszawa znajdziesz wielu takich specjalistów z Warszawy, poczytasz o nich opinię i w razie czego od razu zarezerwujesz wizytę.

3

Najlepiej połączyć przyjemne z pożytecznym i pójść na masaż leczniczy który odpowiednio wykonany będzie także niesamowitym relaksem dla ciała. Ostatnio modne stały się masaże dla dwojga, można na taki zapisać się w salonie masażu http://caelesti.pl w Warszawie oczywiście wiele innych można również tam oferują, wykonywane przez profesjonalnych masażystów z odpowiednimi kwalifikacjami.

2

Zastanów się nad masażem gorącymi kamieniami. Najczęściej oferowany jest przez gabinety odnowy biologicznej, a jego głównym zadaniem jest przyśpieszenie procesu regeneracji organizmu. Do masażu używa się specjalnych bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które dzięki wieloletniej i naturalnej obróbce falami morskimi mogą być używane do celów terapeutycznych. Są one specjalnie dobrane pod względem kształtu. Ciepłe kamienie mają zastosowanie termoterapeutyczne, poza tym łączy się tu techniki masażu klasycznego oraz drenażu limfatycznego.
Jest spokojny i naprawdę można się w jego trakcie maksymalnie zrelaksować. Sam go uwielbiam!
http://rehabilitacjakrakow.com.pl/najba … je-masazu/

1

Chciałabym wybrać sie na jakiś relaksujący masaż....

Co będzie najlepsze?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci