Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Trudno stwierdzić, że jest to coś poważnego - na pewno są to niepokojące, czy wręcz alarmujące objawy. Zgłoś się do swojego lekarza rodzinnego i on będzie wiedział, co robić, da odpowiednie skierowanie najprawdopodobniej do gastrologa, zleci wykonanie kolonoskopii.

2

Być moze sa to hemoroidy. Które nie są takie rzadkie powodu hemoroidów, zwanych inaczej żylakami odbytu bądź guzkami krwawniczymi cierpi około 50 procent populacji (głównie w wieku między 20. Chirurg Sławomir Trepka radzi, co robić, by uniknąć raka Pamiętajmy o myciu rąk. Zagrożenie czai się na dłoniach Ruszają bezpłatne badania kręgosłupów dzieci w szkole a 45. rokiem życia). Szczególnie narażone są w tym przypadku osoby prowadzące siedzący tryb życia, kobiety w ciąży, miłośnicy wina oraz kuchni wykorzystującej ostre przyprawy, a także palacze.
MOze byc to jednak równie dobrze objaw poważniejszej choroby tak wiec najlepiej jest wybrać się do proktologa:
https://www.zdrowie.com.pl/kiedy-warto- … loga-4910/

Który sprawdzi czy wszystko jest ok.

1

Niestety ale okazało się,ze mam krew w stolcu. Poza tym odczuwam nieprzyjemne uczucia jeśli chodzi o odbyt. Piecze mnie oraz mnie swędzi. Czy jest co coś poważnego?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci