Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

19

Dobre i tanie tabletki na odchudzanie również mogą być skuteczne. Oczywiście, wszystko z odpowiednim umiarem.

18

Odchudzanie...często odkładamy w czasie prawda? Bo się nie chce, bo coś wypadło, bo ciężki dzień itd. W końcu się spięłam i postanowiłam, że pora coś zmienić. Jak najszybciej. Oprócz rezygnacji z słodyczy i chleba zaczęłam kuracje polecanym na forum środkiem PHEN 375 i efekty są lepsze niż się spodziewałam. Tabletki zawierają najwyższa dostępna dawkę  fenterminy, która wykorzystywana jest w leczeniu nadwagi i otyłości w krótkim okresie. Spośród wielu leków należących do tej samej kategorii, jest to najlepszy wybór,ponieważ działa natychmiast w ośrodkach kontroli głodu w naszych mózgach, podczas gdy inne leki działają tylko na układ trawienny. Dzięki PHEN 375  wymarzona sylwetka staje się faktem. Zawsze byłam pewna siebie, ale po stracie 8 kg moja pewność siebie zrobiła się jeszcze większa. Kobieca, seksowna, zgrabna i kształtna sylwetka, tak tego chciałam. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Zuzią kom 881 354 456 . Warto!!!

17

16

15

Problem z nadwagą? Wiem coś o tym... Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Biphasic Slim o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej dziewczyny Moniki (kom.517 906 693) . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

14

Ja też zdecydowąłam się na zastosowanie Foreverslimu i jestem w szoku. Odchudzam się i stosuję go dopiero od miesiąca a już nie ma 5 kilo nadwagi

13

Ogranicz słodycze, fast foody i zacznij uprawiać jakiś sport. Do tego sporo wody + ruch i zobaczysz, że nie ma w tym nic skomplikowanego. Sama kiedyś byłam o 22kg cięższa. Jeździłam na wczasy odchudzające do hotelu Zalesie Mazury, biegałam, a jako że lubię pływać odwiedzałam basen. Nie korzystałam z pomocy dietetyków czy trenerów personalnych. Samemu też dacie radę.

12

Wystarczy ograniczyć jedzenie, policzyć sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne i trzymać się tego. Do tego trochę ruchu, odpowiedniej suplementacji, a efekty pojawią się szybciej niż Wam się wydaje. Ja zaopatruję się w Elite Sport Food elitesportfood.pl ze względu na duży wybór i sympatyczną obsługę.

11

10

Ja tam do diet i głodzenia się kompletnie się nie nadaję. Zawsze podjadam, więc już przestałam się oszukiwać, że jakaś dieta cud mi pomoże. Jednak usłyszałam, że Biphasic Slim daje efekty lepsze niż przy każdej mojej "diecie". Kapsułki zawierają dwie substancje czynne tj fentermine oraz orlistat, króre się uzupełniająwzajemnie, dając maksymalne korzyści w jak najkrótszym czasie. Kuracja trwa 6 tygodni i po tym czasie wymarzona sylwetka staje się faktem. Przełamałam się i zamówiław od polecanej użytkowniczki Ady- 731 154 299. Wszystko poszło bez problemów. Kontakt telefoniczny, bez zarzutu, przesyłka b.szybka, można sprawdzić zawartość przy odbiorze.

9

Moim zdaniem nie ma lepszego środka na walkę ze zbędnymi kilogramami jak właśnie te tabletki. W moim przypadku foreverslim pomógł mi się pozbyć 15 kilogramów nadwagi

8

Teraz to żaden problem, idziesz do dietetyka, on rozpisuje Ci indywidualną dietę, do tego jakieś ćwiczenia i chudniesz. Ja tak zrobiłam i udało się więc każdy może. Mogę polecić Ci dobrą dietetyk kliniczną Elżbietę Horbę z Sokółki która przyjmuje także online

7

też chciałbym schudnąć

6

5

Zdrowa i zbilansowana dieta powinna składać się z większości dostępnych produktów i być dostosowana bezporśrednio pod nas.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci