Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

2

Kochana zwracaj uwage na jakość wykonania butów.  Przy wyborze butów weryfikujemy elastyczność i sprężystość podeszwy, która powinna zginać się w tych samych miejscach, na linii stawów znajdujących się między palcami, a śródstopiem. Podeszwa powinna również mieć zabezpieczenia antypoślizgowe.
No i druga rzecz to materiał - jest to bardzo istotne. Musi być dostosowany do warunków, w których buty będą używane. Przy nadchodzącym sezonie letnim buty muszą pochłaniać pot, gdyż wilgoć sprzyja rozwojowi grzybicy. Najlepiej sprawdzają się skóry naturalne oraz wysokogatunkowe materiały tekstylne.

Zerknij sobie do tego sklepu:
https://e-butydladzieci.pl/i15-Letnie-Sandaly.html,all

W sklepie mają buty od wielu dobrych producentów i na pewno pomogą Ci wybrać buty dobrej jakości dla malucha.

1

Moja corcia ma 11 miesiecy.Przymierzam sie do kupna butow na wiosne ale nie mam pojecia jakie buty kupic.Na co patrzec przy wyborze butow?Moze podacie jakies stronki z butami dla dzieci. Do tej pory nie kupowalam zadnych butow bo nie bylo takiej potrzeby.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci