Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Dr Tadeusz Kirzyński z przychodni KEN na Ursynowie jest najlepszy! takiego lekarza ze świecą szukać, kompetentny, troszczy się o swoje pacjentki i dużą wagę przykłada do diagnostyki. Wysyła na badania, nie stawia diagnoz na podstawie domysłów. Chodzę do niego już bardzo dawno i na pewno nie zmienię, dwie koleżanki również zaczęły do niego chodzić po moich opowieściach. Poświęca każdej tyle czasu ile potrzebuje a przy tym tak sprawnie to robi, że nie czeka się nie wiem ile w kolejkach.

3

Ja polecam centrum medyczne na ulicy ul. Trakt Brzeski 57B.
Ginekolog sprawdzony osobiście, jestem zadowolona z dobrego potraktowania mnie jako kobiety, naprawde ich polecam jako dyskretnych i ludzkich specjalistów!!!

2

Zapisz się do doktor Pietrzak Bronisławy.  Jest profesjonalistką w każdym calu. Przyjmuje w gabinecie w Balumedzie: http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/  w którym w końcu (po latach unikania służy zdrowia) poczułam się swobodnie jako człowiek (pragnę podkreślić, że dbałość o szczegóły zaspokoiła moje wszystkie wymagania zarówno pod względem podejścia do pacjenta, wiedzy i przekazania informacji.

Bardzo cieszę się, że tam trafiłam.

1

Są tutaj dziewczyny z Warszawy?

Do jakich ginekologów chodzicie? Szukam dla siebie lekarza. Może byc prywatnie.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci