Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Cześć wszystkim! Mieszkam w Katowicach i poszukuję właśnie kogoś dobrego i sprawdzonego w zakresie usług rehabilitacji i fizjoterapii... Czy znacie w tym zakresie jakieś doświadczenia i moglibyście coś sensownego polecić? Ja się właśnie zastanawiam, czy dobrym wyborem byłoby na przykład http://rehit.pl/  Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym zakresie tematycznym.

3

Moim zdaniem zdecydowanie OpenMedical. Szukałam gabinetu, z dość szybkim terminem, bo wiadomo, że rehabilitacja nie może czekać i u nich naprawdę udało się tak załatwić, żeby przyjęli mnie pomimo napiętego grafiku. Do tego świetni specjaliści, jestem zadowolona.

2

Jak dla mnie jeśli Kraków to jedynie Rehaorthopedica. https://rehaorthopedica.pl/?id=fizjoterapia

Super! Pełna kompleksowość w jednym miejscu i to w centrum miasta. Bardzo miła i fachowa obsługa, co najważniejsze zaproponowane przez nich działania oraz ćwiczenia działaja oraz dają dobre rezultaty.
Mają tam bardzo wiele różnych metod:
terapia manualna
terapia tkanek miękkich
masaż głęboki
trening proprioceptywny
ćwiczenia wzmacniające
PNF (Proprioreceptive Neuromuscular Facilitation)
kinesiotaping
neuromobilizacje
Łańcuchy Mięśniowe według Metody GDS
terapia punktów spustowych
Muscle Repositioning
DNS (Dynamic Neuromuscular Stabilization)

1

Szukam aktualnie profesjonalnego gabinetu rehabilitacji w Krakowie Doradzicie gdzie pomogliby mi w odzyskaniu sprawności po złamaniu i zdjęciu gipsu z nogi?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci