Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Co to w ogóle jest to Mary Kay, bo w ogóle o tym w życiu nie słyszałam?

5

Też się chętnie dowiem jak to wygląda, szczególnie mnie zastanawia czy są jakieś normy do wyrobienia w ciągu np. miesiąca? Co jeśli nic nie uda się sprzedać?

4

Dopytałam sąsiadki. Ona wybrała się na jakieś spotkanie kosmetyczne i tam zdecydowała się dołączyć. Na początku traktowała to po prostu jako hobby, z możliwością dodatkowego zarobku, ale mówi, że w tym momencie to są już całkiem fajne pieniądze, a do tego praca sprawia jej frajdę, bo to lubi i nie zamieniłaby na nic innego. Wygląda na bardzo zadowoloną z tej decyzji:)

3

Dzięki za odpowiedź, gdybyś miała okazję to wypytaj jak się u nich zaczepić, jakie warunki trzeba spełniać. I tak ogólnie czy jest zadowolona z tej współpracy smile

2

Sama konsultantką nie jestem, ale moja sąsiadka działa w MK już od kilku lat. Ma trójkę dzieci, więc jest to dla niej dodatkowy dochód i chyba sobie chwali. Mogę podpytać przy okazji o szczegóły, ja zamawiam u niej regularnie tusz do rzęs, jest świetny. Trwały i nie podrażnia mi oczu.

1

Czy mamy tu na forum konsultantki Mary Kay? Zastanawiam czy się za to nie zabrać. Kosmetyki bardzo lubię, ale ciekawa jestem czy warto zostać konsultantką?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci