Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

1

Witam. Mam 26 lat i od kilku lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne (sylvie 30). Nigdy nie byłam w ciąży. Wizyta u ginekologa za dwa tygodnie a ja zachodzę w głowę co się dzieje... Mianowicie do końca opakowania zostało mi 5 tabletek a u mnie objawy jak u krwawienia z odstawienia. Na początku brązowe plamienia a potem lekkie krwawienie (delikatne, zauważalne przy pocieraniu) i ból brzucha jak podczas miesiączki. Dodam, iż jestem lekko przeziębiona, czy to może być przyczyną przedwczesnego krwawienia (osłabienie organizmu)?Jest się czym martwić? Pierwszy raz mi się to przytrafilo..
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
Pozdrawiam.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci