Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

20

Wiesz, to raczej sprawa indywidualna, u nas pierwsze efekty można było zauważyć już po kilku nocach, kiedy faktycznie dziecko się budziło, żeby skończyć siku w toalecie. Z czasem  samo wyrabia taki nawyk i alarm można odstawić, ale wiadomo, całkowite wyjście z problemu wymaga czasu i konsekwencji.

19

A w jakim czasie realnie można liczyć na poprawę? Tydzień? Miesiąc? Rok?

18

Zaczęliśmy stosować ten alarm wybudzeniowy, codziennie robię notatki w aplikacji suchego poranka, pomaga mi to uporządkować obserwacje, znów się wybieramy do specjalisty, na pewno problem moczenai się to nie taka prosta do rozwiązania sprawa i wymaga czasu i cierpliwoci i wsparcia dla dziecka

17

Dziecko szybko przywyka i przestaje zauważać alarm, czy traktować go jako coś "nowego". Nie powoduje żadnego dyskomfortu, a pomaga w wyrabianiu nawyku wstawiania, gdy pojawia się wilgoć.

16

Jeśli alarm jest dobrze założony, to nie powoduje żadnego dyskomfortu, a jak szybko  działa - to raczej kwestia indywidualna. U nas pierwsze efekty po kilku nocach się pojawiły, ale żeby całkowicie wyjść z problemu to oczywiście trzeba cierpliwości...

15

14

13

Również uważam, że warto z tym po prostu pójść do lekarza. Przecież powodów może być całe mnóstwo, od bakteryjnego zakażenia, przez ukryty stres, po zmiany hormonalne. Nie ma co się nawet w takich kwestiach mądrzyć na forum, tylko specjalista.

12

Koleżanka zamawiała synkowi, wzięła i dla nas. Alarm ma czujnik, który wyczuwa wilgoć i dziecko idzie do łazienki. Z czasem wyczuwa ten moment nawykowo.

11

10

Poszliśmy do pediatry dziewczyny i zalecił nam wypełnianie dziennika mikcji, a także komplet badań. W międzyczasie zaczęliśmy stosować alarm wybudzeniowy.

9

Ale jaki lekarz w pierwszej kolejności? Nie wystarczy pediatra? Od razu iść dalej? do urologa/nefrologa?

8

Jeśli problem jest, że tak powiem, wtórny, nie było z tym wcześniej to po pierwsze koniecznie wybierz się do lekarza, bo to nie jest normalne. Może to jakaś infekcja? Zrób badania, jesli trzeba wybierz się do specjalisty

7

ściągasz sobie apkę do dzienniczka mikcji, zapisujesz tam wszystkie wpadki, sytuacje. Potem jak idziesz do lekarza to jesteś w stamnie odpowiedzieć mu na wiele pytań posiłkując się telefonem. Brardzo przydatne

6

A ta aplikacja, która jest do pobrania z tej strony jest przydatna? Do czego ona służy? U nas jest taki problem, z tym, że mam córkę, której zdarza się przynajmniej raz w tygodniu zmoczyć łóżko.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci