Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

5

4

ja ci mogę polecić Alluresthétique clinique w Konstantynowie Łódzkim, zaraz pod Łodzią. Miałam tam robioną krioliopolizę smile mają nowoczesny sprzęt i do tego super podejście do pacjenta.

3

W Łodzi jest kilka klinik medycyny estetycznej. Zalezy jaki zabieg chcesz robić. Najlepiej sie przejechac osobiscie i dowiedziec wszystkiego.  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej sa wykonywane np w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego. W razie potrzeby noclegu na 13 pietrze w tym budynku znajduje sie Hostel Umed w którym w fajnych warunkach i przystepnej cenie dostaniesz nocleg.

2

Może zajrzyj sobie na sthetica.pl. Korzystałam z ich oferty w zakresie usuwania tkanki tłuszczowej, efekty świetne, ceny dobre. Mają szeroki zakres usług więc pewnie coś dopasują do Twoich potrzeb.

1

Jeśli znacie w Łodzi jakieś miejsce, gdzie realizowana jest estetyczna kosmetologia w  ramach nowoczesnych metod, jak najmniej inwazyjnych to dajcie tutaj namiary. Szukam sprawdzonego miejsca.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci