Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

1

Dzień dobry.

Mam 23 lata i posiadam pewien problem. Od około dwóch lat zażywam tabletki antykoncepcyjne Madinette (przepisane ze względu na dużą anemię i obifte, nieregularne miesiączki). Nigdy nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, a krwawienia występują bardzo regularnie. Dzisiejszego ranka odbyłam stosunek z narzeczonym i po pójściu do łazienki zauważyłam niewielkie ilości krwi, a po jakichś 30 minutach poczułam już silniejsze krwawienie, zupełnie tak jakbym dostała okresu. Według kalendarzyka do okresu pozostało mi jeszcze 9 dni, a żadnej z tabletek nie pominęłam. Skąd mogło pojawić się to krwawienie? Umówiłam się już do ginekologa, ale wizytę wyznaczono dopiero na za miesiąc. Jak krwawienie ustąpi, to pójdę na prywatną wizytę, ale do tego czasu chciałabym wiedzieć, czy mam się czym martwić...

Z góry dziękuję za wszelkie rady


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci