Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

1

Jesień, to czas kiedy nasza skóra bardzo dotkliwie odczuwa skutki intensywnego oddziaływania słońca. Dlatego odpowiednia pielęgnacja to podstawa do tego, aby nasza skóra utrzymała dobrą kondycję. Dlatego polecamy zabieg Neauvia Hydro Deluxe.


Dlaczego Neauvia Hydro Deluxe?
Sekret pięknej skóry w 3 wymiarach
 Nawilżenie skóry
 Ujędrnienie skóry
 Odbudowa skóry

Neauvia Hydro Deluxe to pierwszy na polskim rynku, tak doskonały i idealnie skomponowany, produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Klasyczne zabiegi mezoterapii pozwalają jedynie na uzyskanie chwilowego efektu nawilżenia skóry i poprawę jej wyglądu.

Neauvia Hydro Deluxe to jedyna tak luksusowa terapia nawilżająca, która działając w trzech wymiarach - nawilżenia, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry - zapewnia doskonały i długotrwały efekt.
Zapytaj się  o ten zabieg w naszych Gabinetach Dermatologia Bielsko.
Wojciech Żarow oraz Elżbieta Rutkowska zapraszają do Bielska Białej przy ul. Wyspiańskiego 12. Zadzwoń i umów się na pierwszą wizytę 538 442 328


dermatologiabielsko. pl/117/jesienne-zabiegi


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci