Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

Annka77 napisał/a:

Szukam w Łodzi jakiegoś miejsca, gdzie realizowane są zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii. Najlepiej miejsce, gdzie można liczyć na nowoczesne techniki wykonywania tych różnych zabiegów.

no to jak zależy Ci na nowoczesnych zabiegach to zamiast do Łodzi to jedź do Konstantynowa Łódzkiego do Allure Esthétique Clinique. Tam mają nowoczesne zabiegi, super sprzęt i wszystko jest na najwyższym poziomie.

5

A co możecie polecić na cellulit? Czy istnieją na rynku jakieś sprawdzone i przede wszystkim działające tabletki na to? Może coś takiego https://przychodnia-gdansk.pl/cellulit ?

4

A czy mezoterapia rzeczywiście coś pomaga na ujędrnienie skóry? Liczy się tutaj też odpowiednie nawilżenie. Pytam, bo zamierzam wybrać się na zabieg tego typu, a nie wiem czy jest skuteczny. Chociaż na innych forach piszą same pozytywne rzeczy na temat tego. Dajcie znać. Czy taka mezoterapia będzie ok?

3

Medycyna estetyczna Katowice ma jeden cel znielować różne manakmenty, które sprawiają że mamy kompleksy.  Wszystkie zastosować zabiegi, które odmienią nasz wizerunek na lepsze.  Praktycznie każdy znajdzie dla siebie u nich zabieg dla siebie.  Możecie przykładowo wzmocnić swoje włosy i przyspieszyć ich przyrost. Możecie poprzez takie zabiegi wymodelować sobie usta. Pełną macie tutaj dowolność. Wszystko zależy od was.

2

Może zajrzyj sobie na sthetica.pl. Mają siedzibę na Wydawniczej w Łodzi i wykonują rożne zabiegi więc na pewno dopasujesz ofertę do swojej oferty.

1

Szukam w Łodzi jakiegoś miejsca, gdzie realizowane są zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii. Najlepiej miejsce, gdzie można liczyć na nowoczesne techniki wykonywania tych różnych zabiegów.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci