Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

4

Nawet jeśli ktoś się zastanawia pod kątem + i - i nawet bierze pod uwagę "plotki i pomówienia" to i tak więcej przemawia na korzyść szczepień.  Statystyki są prawdziwe smile my sie szczepimy fimowo, przyjeżdza do nas specjalista, z lokalnej prywanej (:) ) kliniki (certus) i działa tak,zeby potem nie brać L4 tongue

3

kiedyś szczepołam się co sezon przez 2 lata. Ale po ostatnim szczepieniu chorowałam nieustannie. Mój organizm tak się osłabił i był tak podatny na infekcje że zrezygnowałam z kolejnych szczepień. Teraz staram się pomagać sobie w sposób naturalny i stosować coś prewencyjnie. Jak narazie działa. Fakt, że zdażają mi się problemy z zatokami ale to już też mam opanowane.

2

Ja jestem za to zwolenniczką domowych sposobów leczenia i nawet nie rozważam mozliwości zaszczepienia się.  Nasz organizm powinien umieć samodzielnie uporac się z chorobą. My możemy go wspomóc natomiast produktami bogatymi w witaminę C, czy chociażby przez zażywanie tranu. Sposobów jest wiele. Od lat korzystam z naturalnych środków, żeby zapobiec chorobom i nie pamiętam, żebym narzekała na grypę. Druga sprawą jest, że szczepionka nie daje 100% pewności, że się nei zachoruje. Jak juz dopadnie Cię grypa po zaszczepieniu, to przechodzisz ją o wiele gorzej, niż gdybyś sie nie zaszczepiła.

1

Chciałabym się dowiedzieć jaka jest Wasza opinia na temat corocznych akcji szczepień przeciw grypie? Jak każda szczepionka ma ona wielu zwolenników, jak i przeciwników. Ja należę do tej pierwszej grupy i szczepię się od czterech lat. Pierwszą szczepionkę bardzo źle zniosłam, chorował po niej przez dwa tygodnie, ale każda kolejna szczepionka nie wywołała już takich reakcji organizmu. Zawsze należałam do osób bardzo chorowitych, a odkąd się szczepię nic mi nie dolega, a jeśli już to łapią mnie delikatne infekcje, które szybko mijają.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci