Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

62

61

Nie warto bo po jakimś czasie mogą nam nawet wyjść przebarwienia. Jak wybielić zęby to u konkretnego stomatologa. Moja siostra była w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie, bardzo ładnie jej wybielii zęby.Ma Hollywood smile. sam sie zastanawiam czy tam nie iść.

60

Jeżeli chcesz próbować, to w teorii nic nie stoi na przeszkodzie. Mimo wszystko polecam Ci udać się do gabinetu stomatologicznego z prawdziwego zdarzenia. Sama tak zrobiłam i nie żałuję. Poszłam do Dentala na Lwowską, zapłaciłam i nie żałuję. Efekt wart każdych pieniędzy. Miałam zęby żółte przez papierosy, a aktualnie są białe jak śnieg.

59

ja używałam pasków crest - ogólnie efekt super, ale ja już do nich nie wrócę - już wyleczyłam się z nadwrażliwości zębów a po nich znowu mi wróciła hmm

58

57

56

55

Nakładki iwhite są przebadane klinicznie i w pełni bezpieczne, nie zawierają nadtlenku wodoru i nie podrażniają zębów ani dziąseł, wiec nie do konca Twoj dentysta ma racje wink Uzywanie tej pasty jest tak samo bezpieczne jak prawdopodobnie tej ktorej uzywasz smile

54

Mój dentysta uważa, że wszelkie środki i sposoby wybielające zęby są szkodliwe. Zależy mi, aby swoje zęby mieć jak najdłużej, więc ograniczę się tylko do mycia ich rano i wieczorem.

53

najlepsze marki opalescence

52

Najlepsze są wybielacze nakładane na szczęki silikonowe, które zakłada się na zęby na 30 minut przez tydzień lub dwa

51

Ja używałam nakładek od iwhite tez i powiem Wam jestem efekatami mile zaskoczona, pomimo, że cały czas piję kawkę i palę fajki, przebarwienia znikneły, a na tym nie powiem mi najbardziej zależało.

50

Zdecydowanie profesjonalne wybielanie zębów wykonane przez profesjonalistę będzie o wiele skuteczniejsze i bezpieczniejsze niż wykorzystywanie pasków wybielających zęby. Zdarzyło mi się, niestety, z nich korzystać i o ile porażających efektów nie było widać, to skutki - niezbyt miłe - uboczne były już wyraźne.
Dlatego zdecydowanie odradzam wszelkie paski czy pasty do samodzielnego wybielania zębów. Nie warto.

49

48

Według mnie lepiej zainwestować w profesjonalne wybielanie zębów. Ja zarówno wybielam zęby jak i chodzę na regularne wizyty do Villa Dentica w Krakowie. Gabinety w tej klinice są bardzo dobrze wyposażone, co skutkuje wysokim komfortem podczas przeprowadzanych zabiegów.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci