Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

230

Ja długo używałam podpasek, ale koleżanka poleciła mi tampony beppy, które używam już prawie pół roku. Wykonane są z materiału nieuczulającego, można w nich pływać, współżyć oraz chodzić do sauny. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

229

Ja używam i tego i tego. Zwykle poza domem tampony, bo tak mi jest wygodniej i mniej się stresuje, że coś przecieknie. W domu i na noc podpaski.

228

Ja osobiście od lat używam takich specjalnych tamponów beppy, który wykonane są z hipoalergicznego materiału. A co w nich najważniejsze to są tak skonstruowane, że można w nich pływać, jeździć na rowerze no i współżyć.

227

Ja od prawie roku używam tamponów beppy, które są wykonane z takiego specjalnego tworzywa hipoalergicznego. Można w nim również uprawiać seks i sporty np pływanie. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

226

Tampony daja większy komfort, ale trzeba pamiętać o zachowaniu higieny i oczywiście wymianie ich, żeby nie namnażały się bakterie.

225

teraz dużo kobiet chwali sobie kubeczek menstruacyjny, ja nie stosowałam; u mnie podpaski, czasem tampony;

224

223

Raczej wydaje mi się, że podpaski są bardziej higieniczne. Tamponów używam tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy muszę - np. na basenie.

222

221

220

ja swego czasu często używałam tamponów ale w ostatnim czasie przeniosłam się na podpaski.

219

Nie wyobrażam sobie chodzenia w podpaskach, jest to dla mnie obrzydzające... hmm

218

tampony mogą wywołać wstrząd, jednak jesli się weźmie takie z naturalnej bawełny i dobrze aplikuje to nie powinno być podrażnień

217

Tampony wygodniejsze i można się przy nich czuć bardziej komfortowo. Nie widzi mi się używanie podpasek, które są ostatecznie od krwi i ocierają się o mnie...

216

Nie wyłamię się, bo jak większość poprzedniczek uważam, że większy komfort daje stosowanie tamponów. Ja od dawna używam myob.pl  i sprawdzają się bardzo dobrze. Dla mnie podstawowym atutem tamponów jest swoboda, którą dają. Mogę ubrać się w co chcę, mogę uprawiać sport, mogę pływać, nic mnie nie krępuje. Szczególnie niezawodne są tampony podczas upałów, które moja wrażliwa skóra i tak źle znosi.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci