Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

24

23

Slimunox dla mnie nie ma ni lepszego niż te tabletki.U mnie w niecałe trzy miesiące poradziły sobie ze sporą nadwagą która została mi po bliźniaczej ciąży.Ja te tabletki mogę jak najbardziej polecić.

22

ja tez nie wierze w zadne leki. Poeksperymentuj z dieta, odstaw jakies produkty np. sery na 3 tyg i zobacz czy waga zleci. Ogranicz cukier. Moze ci sie tez zatyrzymywac woda w organizmie

21

Nie wierzyła bym w jakies cudowne leki na odchudzanie.. nie ma czagos takiego. A jak jest to szodzi zdrowiu. Lepiej się przebadać, nagłe tycie przy braku zmiany sposobu odżywiania i życia może być spowodowane jakąś chorobą, czy problemami z tarczyca czy z hormonami czy z cukrzycą czy zespołem policystycznych jajników nawet. U mnie własnie PCOS było przyczyna nagłego tycia a jadlam tak samo, tyle samo czasu spędzałam na spacerach.. Dlatego przestańcie na włąsną rękę brać leki a lepiej zastsujcie zdrową ditę, to nigdy nie zaszkodzi - ja np stosowałam sie do diety zalecanej przez dietetyków przy pcos ovarin.pl/dietetyk-radzi   i przebdajcie się u jakiegos specjalisty

20

Jestem bardzo zadowolona z efektu jak dały mi Slimunox.Na początku myślałam że raczej efekty będą kiepskie ale jestem mile zaskoczona.Udało mi się zrzucić 10 kg bez żadnych wielkich wyrzeczeń.

19

Preparat Slimunox doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

18

Najlepszą zachęta na spacery jest pies, od razu jest powód aby wyjść i się poruszać. Ja do tego zaczęłam brać Slimunox i udało mi się zrzucić kilka kilogramów. Do tego dzięki tym tabletką zmniejszył mi się apetyt i zaczęłam jeść regularnie.

17

W okresie trzech miesięcy udało mi się dzięki Slimunox stracić 12 kg.Czy jest to dużo?Dla mnie tak bo wcześniej żadna dieta nie przyniosła pożądanego efektu.

16

Stosując Foreverslim mi bardziej zależało na tym aby schudnąć ze względów zdrowotnych niż ze względów estetycznych.Stosowałam dietę ruszałam się i przestrzegałam zasad kuracji i systematycznie brałam tabletki.I w końcu udało mi się schudnąć.Zdecydowanie czuję się teraz lepiej nie męczy mnie już zadyszka a co do figury nie powiem też się z niej cieszę.

15

Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba.

14

POMOCY TYJE BEZ POWODU NIE JEM SŁODYCZY ODZYWIAM SIĘ ZDROWO MIMO TO PRZYWALILAM GORZEJ ZLE SIĘ Z TYM CZUJE CIEZKO MI CHODZIĆ I ODYCHAC BIEGANIE I ĆWICZENIA NIC NIE DAJĄ . CO SIĘ DZIEJE.

13

Tyje się przez fatalny styl życia, dopóki go nie zmienicie, nie ma co liczyć, że przyjdą jakieś sensowne zmiany.
Słodycze, brak ruchu, tłuste jedzenie - to  właśnie was niszczy. Co do foreverslim - jak najbardziem, ale musicie też postawić na to, że po zmianach wasza dieta będzie już zdrowa.

12

Dlaczego zaczęłam tyć? Bo źle się odżywiałam, nie miałam żadnego ruchu. Nawet sobie nie wyobrażacie jak wiele się zmienia w życiu człowieka w momencie kiedy jest aktywny.
To jednak nie dawało mi utraty nadwagi, dopiero przy foreverslim faktycznie mi się to udało. To dziwne... bo nawet rozsądnie jedząc i będąc aktywna, nie potrafiłam chudnąć.
Przy tabletkach wszystko ruszyło. Cóż... widocznie tak już mam...

11

Najlepiej zrobić badania, możesz mieć np. nadczynność tarczycy, to bardzo często jest przyczyną nagłego przybierania na wadze.

10

Dziewczyny - jeszcze jedna rada. Zaczęłam chodzić na zumbę - po kuracji z foreverslim szukałam formy aktywności, która będzie gwarantowała trwałość efektu.
I jak na razie daję radę, poza tym to genialna zabawa, a skoro przy tym utrzymuję wagę, to czemu nie?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci