Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

505

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu - rower, po drugie Meridia na ograniczenie apetytu ipoprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -7 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, kontaktujcie się z Agatą kom. 517614677

504

Moim zdaniem zastosowanie Foreverslimu w przypadku odchudzania ma po prostu sens. Ja w każdym razie w 3 miesiące schudłam 12 kilo

503

tak jak mowi simonee... nie ma tabletek cud ktore schudna za ciebie.. mozna sie wspomagac czyms ale bez ruchu i odpowiedniej diety nie ma opcji powodzenia big_smile ja zaczelam od dietetyka w Warszawskim Panaceum i codziennie jestem w jakims ruchu. Dzieki temu efekty mam superowe !

502

Całkowicie sie z tobą zgadzam sama też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące schudłam prawie 15 kilogramów

501

NIE MA skutecznych tabletek na odchudzanie smile skuteczna jest dieta i ruch

500

Zawsze byłam szczupła i raczej nie miałam problemów z wagą. Ważyłam zawsze w granicach 49-52 kg. Przez prawie rok borykałam się z problemami zdrowotymi co niestety zaowocowała nienaturalna dla mnie wagą. Byłam totalnie załamana. Nie dopinam się w sukienki, spódnice, jeansy... Pomogło dopiero stosownie Meridii. Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Uczucie łaknienia i apetyt zostało zmniejszone,  zwiększyło się tempo przemiany materii a jednocześnie czułam duży kop energii. Efekty same przyszły, znów mieszczę sie w swoje stare ciuchy i znów dobrze czuję się w swoim ciele smile  Jeśli macie pytania to polecam kontakt do Anity (kom.792 076 886), to ona mi wszystko wytłumaczyła i poleciła ten środek.

499

Zamiast tabletek zakup sobie aloes od LR, bardzo wspomaga odchudzanie!

498

Moim zdaniem Foreverslim jest bardzo dobrym rozwiązaniem, Stosowałam 3 miesiące i w końcu pozbyłam się nadwagi. Dla mnie to ogromy sukces, bo zmagałam się z niż ponad 5 lat a tu wystarczyły trzy miesiące i problem zniknął.

497

Ja akurat zdecydowąłam sie na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu moja waga spadłą do normalnego poziomu

496

Ja jestem zdania że każdy kto boryka się z problemem nadwagi powinien wypróbować na sobie Foreverslim.Bo jeżeli mi przy nadwadze w granicach 20 kg sie udało to dla osób które mają mniejszą nadwagę powinno się udać bez problemu.Wystarczy się zmobilizować .

495

Jestem bardzo zadowolona z efektu jak dały mi Foreverslim.Na początku myślałam że raczej efekty będą kiepskie ale jestem mile zaskoczona.Udało mi się zrzucić 10 kg bez żadnych wielkich wyrzeczeń.

494

Najbardziej widoczny spadek wagi miałam podczas stosowania tabletek na odchudzanie Biphasic Slim. Już na początku kuracji czułam szybszy metabolizm oraz blokowanie głodu. 2 tydzień i zaczęła znacznie spadać waga, jak na mnie bomba. Wcześniej był z tym problem. Schudłam 10kg przez 6 tygodni kuracji, bez żadnych efektów ubocznych czy efektu jojo. Jeśli macie pytania czy wątpliwości dzwońcie/piszcie - Natalia (kom.733 566 390). Pzdr

493

Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

492

Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy CENZURA takich problemów nie było.

491

Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci