Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

3

Od momentu uregulowania miesiączek brązowa wydzielina pojawia się u mnie na 3-4 dni przed okresem. Miałam kiedyś bardzo wysoki poziom prolaktyny i ginekolog zapisał mi leki, które obniżyły prolaktynę i uregulowały okres. Od dwóch lat miesiączka pojawia się co 29-31 dni i zawsze przed nią mam takie plamienia. Ginekolog twierdzi, że nie muszę się tym przejmować. Według mnie warto powiedzieć lekarzowi, że coś takiego występuje, ponieważ mogą być różne przyczyny plamień.

2

Opisane przez Panią objawy mogą wiązać się z różnymi stanami ginekologicznymi. Nie podaje Pani innych objawów, więc można się domyślać, że plamienia są jedynym zaobserwowanym symptomem. Bardzo ważne jest jednak pewne wykluczenie takich oznak jak swędzenie, pieczenie, podrażnienie warg sromowych, bolesne stosunki. Niepokojącym symptomem byłby też ból okolicy podbrzusza w czasie plamienia. Duże znaczenie może mieć w tym przypadku aktywność seksualna. Podczas stosunków może dochodzić do drobnych otarć i podrażnień skutkujących niewielkim krwawieniem. Czy przyjmuje Pani antykoncepcję hormonalną? Jeśli tak, jednym z jej skutków ubocznych mogą być plamienia w czasie cyklu. Należy też zwrócić uwagę na zapach wydzieliny oraz jej konsystencję. Jeśli objawy będą pojawiać się częściej, konieczna jest wizyta u ginekologa.

1

Ostatnio zauważyłam u siebie że od czasu do czasu, no chyba tak z 2x mi się to zdarzyło pojawiła mi się między miesiączkami taka brązowa wydzielina z pochwy, lekko podbarwiona krwią taki jakby śluz trochę. I tak jedne dzień pojawi się z 2-3 razy na bieliźnie i znika. Okres mam po niej normalnie w swoim terminie. W tym roku miałam tak z 2 razy. Czy powinnam się czegoś obawiać czy to coś normalnego ?


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci