Przejdź do treści forum

Pierwsze w Polsce forum medyczne dla kobiet :) poruszamy tematy które interesują w największym stopniu kobiety. Dołącz do naszej społeczności i poznaj wypowiedzi kobiet odnośnie problemów zdrowotnych które być może dotyczą także Ciebie.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki Emotikonki

Wszystkie pola oznaczone %s muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

23

Poczytajcie sobie koniecznie o metodzie BP leczenia cieśni nadgarstka. To znacznie lepsze rozwiązanie niż operacja.

22

Z nadgarstkiem nie ma żartów, mój znajomy miał ostatnio problemy ze stawem skokowym. Bardzo fajne stabilizatory i ortezy można znaleźć w necie, na pewno chociaż trochę wspomogą w uśnieżeniu bólu.

21

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone porady smile Z całą pewnością przydadzą mi się one smile

20

W moim przypadku była to cieśnia ale moga to być również inne zwyrodnienia związane ze stawami.

19

Ja bym też pomyślała, że to zespół cieśni nadgarstka, ale lepiej iść do lekarza, bo my możemy tylko przypuszczać.

18

To dobrze, bo z tego co wiem, to przy zespole cieśni nadgarstka trzeba nacinać rękę, a to nie jest fajne...

17

Ja miałam te same objawy, myślałam że to zespół cieński nadgarstka, ale okazało się że przeciążyłam rękę na siłowni.. najlepiej idź do lekarza, internet Cię nie zdiagnoazuje smile

16

A nie jest to czasem zespół cieśni nadgarstka?

15

Myślę, że na takie bolące stawy to chyba najlepiej rehabilitacja. Najlepiej i jedne z tańszych w Krakowie to jest u dr Więcków. www rehabilitacje org Słyszałam, że doktor też daje terapię z osocza bogatopłytkowego na zwyrodnienia w stawach, ale chyba nie tylko na to działa.

14

Jeśli nie wyleczysz nadgarstka do końca skutki będziesz odczuwała całe życie. Rehapro to  ośrodek, który zajmuje się rehabilitacją po urazach ortopedycznych. Zadzwoń i podpytaj jak sytuacja wygląda.

13

Korzystnie na utrzymanie zdrowych kości i stawów wpływa Shilajit, czyli naturalna wydzielina skalna. Powstaje ona w głębokich grotach skalnych, które występują w niektórych masywach górskich. Nasz suplement zawiera jej oczyszczoną i skoncentrowaną postać (10:1), a ekstrakt standaryzowany jest do 20 % kwasów fulwowych.

12

Preparat na ból stawów - http://flexin500.pl

11

na stawy najlepiej kupić coś co ma fajny skład, uzupełnia maź, zawiera witaminy, ja dziadkowi kupuje arthroblock forte raz na pół roku robi sobie taką kuracje suplementem i nie narzeka na stawy

10

Polecam Normaflex, który składa się z natywnego kolagenu typu II, ekstraktu z owoców dzikiej róży i kory sosny nadmorskiej, a także z witaminy C. Korzystnie wpływa na wytrzymałość stawów, wspomaga utrzymanie prawidłowej elastyczności stawów, a także pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.

normaflex.pl/

9

u mnie pomógł stabilizator bardzo noszony przez jakiś czas, sama sobie w sieci w e-sklepmedyczny wyszperałam i zamówiłam i przy nadwerężonym nadgarstku takie działanie u mnie wystarczyło


Powered by : Punbb - Polityka Prywatnosci